Fatih Terim neden Galatasaray’ın tenik direktörü olmayı kabul etmedi?

0
110

Galatasaraydaki kötü gidişin ardından teknik adam arayışına hız verildi, Frank Riijkard ın gönderildiği kesin olarak açıklanan kulupte Fatih Terim efsanesi yaşanmadan bitti.
Galatasaray’ın teknik direktörü olması yönünde en güçlü adayın Fatih Terim olması nedeniyle Terim ile bir görüşme yapıldı ancak Fatih Terim bu teklifi geri çevirdi.

Galatasaray’da Başkan Adnan Polat ile başarılı teknik adam Fatih Terim, saat 14:00’te kritik bir görüşme yaptı.
Rijkaard’ın gönderildiğine dair resmi açıklamanın ardından yeni teknik direktör arayışlarına hız veren Polat, takımın başına geçmesini istediği Fatih Terim’den ret yanıtı aldı.

EN KUVVETLİ ADAY TERİM’Dİ
Ankaragücü karşısında alınan 4-2’lik mağlubiyetin ardından Pazartesi günü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, “Önemli kararlar aldık. Önümüzdeki günlerde bilgilendireceğiz” açıklamasını yaptı. Ve beklenen gelişme bugün gerçekleşti. Resmi internet sitesinden Frank Rijkaard ve yardımcıları ile yolların ayrıldığı açıklandı. Galatasaray’da yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, takımın başına geçmesi beklenen en kuvvetli aday Fatih Terim’di.

ÜÇÜNCÜ TERİM DÖNEMİ BAŞLAMADI
NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli, konuk olarak katıldığı 14-16 programında önemli açıklamalar yaptı. Yürekli, Adnan Polat ile Farih Terim arasında saat 14:00’te bir görüşme yapıldığını açıkladı. Ancak görüşmeden beklenen karar çıkmadı. Takımın başına geçmesi istenen Fatih Terim, Polat’ın teklifini geri çevirdi.

Sizce Galatasaray ın yeni teknik direktörü kim olmalı

Önceki Makale2011 motorlu taşıtlar vergileri
Sonraki MakaleStar tv Passaparola başvuru formu

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz