Geçmişe Dönük Rapor Nasıl Alınır

6
510

saglik raporGelen Soru : Geçmişe dönük rapor alabilir miyim? devamsızlığım 36 gün olmuş hiç haberim yok çok fazla oldu onu nasıl sildirebilirim geriye dönük rapor geçerli olurmu okulda ? lütfen yardım edin.

Cevaplandı: Normal şartlar altında geriye dönük rapor, alamazsınız, geçmişe dönük rapor diye birşey yoktur, hastaneye giriş yaptığınız günden itibaren rapor alabilirsiniz.

Peki imkansız mı ? Hayır tabiki, imkansız değil tanıdık bir doktor yada yetkili bir kişi ile alan çok fazla kişi var ancak normal şartlar altında alınmaz.

Bu konu hakkında soru sormak için [ Tıklayın ]

Önceki Makaleİnsan Vücudunda Kaç Kemik Bulunur, Kemik Çeşitleri
Sonraki MakaleCrysis 3 Windows Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü 2. Bölüm

6 Yorum Yapıldı

  1. acil bu ayın 19 p.tesi dönük rapor alabilirmiyim.yardımcı olabilirsiniz lütfen. . denetimli serbestlik için lazım alamazsam 19 ay hapis var😣😣 lütfen biri yardım etsin. hayırlı cumalar. .😧

  2. 21.02.2013 tarihinde okulda dolgum düştüğü için eve gönderdiler devamsızlığım 19 gündü eve gönderince yok yazdılar 20 gün oldu ailem uzak bir yerde çalıştığı için doktora gidemedim tek başıma 22.02.2013 tarihinde doktora gittim dün için rapor istedim durumu izah ettim ama vermediler dedilerki kimse vermez geçmişe dönük rapor bilgisayar hazırlamıyormış izmir bornovadanım nereden para ile alabileceğğimi bilen biri ltfen söylesin 2 seneliğim okul hayatım bitiiyor…

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz