Gerdek gecesinde neler yapılır

8
194

Merhaba arkadaşlar gerdek gecesinde neler yapılır konusu internette en fazla aranan ve özellikle sağlık sitelerinde en fazla rağbet gören konulardan bir tanesi bu yüzden bu konu hakkında biraz değinmek istedim.
Gerdek gecesinde neler yapılır konusu özelikle forum sitelerinde çok ateşli bir şekilde tartışılıyor bazı insanlar bilip bilmeden şeyler yazıyor ve genç arkadaşlarımıza yanlış bilgi verebiliyorlar bu yüzden forum sitesinde yazılan

Gerdek gecesinde Çok acıyor çok canınız yanıyor

Gerdek gecesinde inanılmaz bir acı hissedersiniz kendinizden geçersiniz

Şeklinde birçok kişi bilip bilmeden yorumlar yapıyor, tamam belki doğru olabilir ama herkesde aynı şey olacak diye bir olay yok.
Şimdi öncelikle psikolojik olarak hazır hissetmeniz lazım ilişkiye hazır olmanız lazım illa evlendiniz diye ilk gece gerdeğe gireceksiniz diye bir kural yok artık bunları yıkmalıyız diye düşünüyorum.
Gerdek gecesinde zorla yapılan bir ilişki sonraki yıllarda sorun oluşturabilir o yüzden acele etmeyin ne zaman ruhsal ve psikolojik olarak kendinizi hazır hissediyorsanız o zamana saklayın kendinizi, aksi halde tek tarafın zevk aldığı bir ilişki karşı tarafa işkence yapmaktan başka birşey değildir.
Lütfen bu konuda forum sitelerinde yazan doğru olup olmadığını bilmediğiniz yazılara fazla kafanıza takmamanızı rica ediyorum.

gecesi komik kız erotik

Önceki MakaleDişleri Beyazlatma Yöntemleri
Sonraki MakaleYüksek Sadakat eurovision şarkısı dinle 2011 (live it up)

8 Yorum Yapıldı

  1. Arkadaşlar ben genç bir kızım çok korkuyorum gerdek gecesinde neler yapılır bilmiyorum lütfen bana yardım edin yakında evleneceğim çok acıyor mu bilmek istiyorum, ben 20 yaşındayım bu güne kadar hiç ilişkiye girmedim nasıl birşey bilmiyorum lütfen gerdek gecesinde neler yapılır biri bana anlatsın

  2. ilk gece cinsel ilişki olmazsa olmaz bence ilk gece cinsel ilişki olmaz ise o düğpünün bir anlamı kalmaz kız bakire olmaktan çıkmalı ve erkek de onun bakire oludğunu bilmesi için bence ilk gece cinsel ilişki şartdır, aksini söyleyen varsa yazsın buraya ben böyle düşünüyorum.

  3. bence de öyle olmalı çok güzel yazmışsınız, zaten sadece seks yapmak için evlenilmez o yüzden ilk gece birçok şeyi yapmaya gerek yok düğün vs. zaten yorgun olunur o yüzden ilk gece yapılmamalıdır seks

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz