Yüksek Sadakat eurovision şarkısı dinle 2011 (live it up)

9
142

2011 eurovisiona kim katılacak sorularını ve anketini daha önceden sizler ile paylaşmıştık hatırlayacaksınız, https://www.kisaozet.net/ olarak yaptığımız ankette 1. sırayı Tarkan, 2. sırayı ise Atiye almıştı yine diğer internet sitelerinde ve facebook da yapılan anketlere göre Türk halkı bu yıl gerçekten Tarkan ın gitmesini istiyordu ne yazık ki olmadı, Yüksek sadakat grubu ülkemizi Eurovision da temsil edecek Yüksek sadakat grubunun şarkıları ida güzel beğeniyorum ingilizce bir şarkı ve iyi bir yorum gelirse yüksek sadakat ile başarılı olacağımıza inanıyorum.

2011 eurovision şarkısının hazırlanması birkaç ayı bulacaktır dolayısıyla, şarkıyı duyunca ilk buradan yayınlayacağımı söyleyebilirim şimdilik elimizde bir şarkı yoktur ne yazık ki : )

2011 eurovision Almanya da yapılacak biliyorsunuz, Almanlar dan iyi oy alacağımıza inanıyorum aynı zamanda yüksek sadakat grubunun yurt dışında birçok konser vermesi de bizim için bir avantaj umarım bu avantajı iyi değerlendiririz.

Eurovision şarkı yarışması birinci yarı finali şu sıralar devam ediyor. Temsilcimiz Yüksek Sadakat, 19 ülkenin yarıştığı birinci yarı finalde 5’inci sırada sahne aldı.

Günlerdir Türkiye’nin yanı sıra değişik ülkelerden temsilcimizi desteklemek için Duseldorf’a akın eden vatandaşlarımız da bayraklarıyla salondaydılar.

Yüksek Sadakat’ın iddialı rakipleri arasında Azerbaycan, Macaristan, Norveç ve Rusya yer alıyor.

Fortuna Dusseldorf futbol kulübünün 30 bin kişilik stadyumunda yapılan yarışmanın bu yıl ki sloganı ise “Kalp Atışını Hisset”…

Türkiye Finale Kalamadı, eurovision temsilcimiz yüksek sadakat finale kalamadı :/

Önceki MakaleGerdek gecesinde neler yapılır
Sonraki MakaleSerdar Ortaç Elimle 2011 Şarkı Sözü

9 Yorum Yapıldı

  1. ayyy 11. olmuşuz yüksek sadakatın şrkısı zaten berbattı blliydi böle olcağı niye onları seçtilerse bnce orya rockçı olark şebnem ferah yada emre aydın gitmeliydii bu arda azerbeycanın şrkısııı hiçde güzel deil nasıl birinci oldularsa

  2. cok kötü 11 olmusuz eskisi bilene yani manga cok cok cok daha iyidi hich degilse 2. ci olmustuk yani daha iyidi tarkan weya atiye gelseydi cok daha iyi olurdu

  3. bence tarkan veya şebnem ferah katılmalı çünkü tarkan başka
    ülkelerdede tanınıyoo…!!! şebnem ferahda çok güzel şarkılar yapıyo bence şebnem ferah katılsa 1. ya da 2. oluruz

  4. Türkiye eurovision da finale kalamadı güzelim şarkıcılarımız bir megastarımız varken neden hala biz finale bile kalamıyoruz bu sene emre aydın yada tarkan yada atiye gitse ne güzel olurdu oysa en azından finale kalırlardı :/ çok üzüldüm.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz