Hayatınızda Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Olaylar Nelerdir?

0
72

ogrenciHayatınızda Önemli Olduğunu Düşündüğünüz Olaylar Nelerdir? Bu olayları nedenleri ile birlikte açıklayınız, sosyal bilgiler 4. sınıf araştırma konusu.

Merhabalar Benim adım Ayşe, İzmir – Konak’da dünyaya geldim küçükken çok zayıf bir bebekmişim bu yüzden annem ve babamı zaman zaman hasta olduğumda çok korkarlarmış.

Genellikle kızlar küçükken bebeklerle oynar ama ben erkek kardeşlerimden dolayı hep arabalarla oynamışım, bebeklerim de varmış ama erkek kardeşlerimle birlikte araba oynarmışız.

Benim hayatımda en önemli sayılabilecek olay, ilkokul 1. sınıfta İzmir’den Ankara’ya taşınmamız oldu, arkadaşlarımı tam olarak tanımaya alışmaya başladığım zaman yeni bir arkadaş çevresi yeni bir sınıf ile karşılaştım, 1. sınıfın sonunda yaz tatilinde taşındığımız için 2. sınıfa yeni arkadaşlarla girdim ve ufak tefek zorluklar yaşasam da çok sevdim.

2. sınıfa Ankara’da başladıktan sonra 1 yıllık alışma sürecinin ardından 3. sınıfa çok iyi adapte oldum ve artır birsürü arkadaşım vardı.

Ankara ,İzmir’e göre çok daha büyük bir şehir ama ben izmir’de doğduğum için benim memleketim olduğu için İzmir’i daha çok seviyorum.

 

Önceki Makaleİnsanlar Yüz İfadelerini Kullanmasalardı Duygularını İfade Etmekte Zorluk Çekermiydi?
Sonraki Makaleİnsanlar Birbirlerinin Duygu ve Düşüncelerine Saygılı Olmazsa Neler Yaşanabilir?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz