Hürriyet Uğur Dershanesi Ygs Soruları Cevapları Pazartesi ve Çarşamba

78
452

ugurHürriyet gazetesi tarafından verilen ygs deneme sınavı testi cevaplarını yapamadığınız soruları bu başlık altından paylaşabilir sorular sorabilir, anında diğer arkadaşlarla iletişim kurabilirsiniz.

Her pazartesi ve Çarşamba günleri ygs sınavına kadar verilecek olan hürriyet gazetesi ile uğur yayınları ygs deneme testi sınavı hakkında tüm aklınıza gelenleri buradan sorabilirsiniz.

Hürriyet ile uğur yayınları ygs soruları ve cevaplarını, yapamadığınız soruları bu başlık altından sormaktan çekinmeyiniz.

4 Mart 2013 Ygs deneme sınavı Hürriyet uğur yayınları  Cevapları

04-MART-HÜRRİYET

Yorum ve Cevapları okumak için [ Tıklayın

Sizde Soru sormak yada Cevap Yazmak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleSağlık Bakanlığı 4b Çalışanları Tayin Hakları
Sonraki MakalePMYO Mülakata Girenler Yorumları, Soruları 2013

78 Yorum Yapıldı

 1. evet yaa bende o yüzden çözdüm ama video yok yaa bu ne biçim şey ! bide sorular zor yani nasıl öğrenebiliriz yanlışlarımızı yaaa !!!

 2. lan nerde bunların çözümleri büssürü soru harbi bulan link atsın ama sorular kaliteli zor ama çözümleri uzun deil bide videoları olsa on numara olcak

 3. Hürriyet gazetesi: madem bir ek veriyorsun hayrına acıklamalı ver hurriyet.com.tr de uğur dershanelerinin hazırlamış olduğu kitapçığın söylendiği gibi videolu cevapları yok hatta uğur dershaneleriyle ilgili hiç bir bilgi yok burda cevaplar var tamam ama sorularıyla birlikte açıklamasıyla cevaplarını verseydın daha hayırlı bir iş yapmış olacaktın uyarı olsun artık bu hatasız kul olmaz sonuçta!

 4. ıyy ne illet bi site şu hürriyet yaaa aradığın şeyi bulamıyorsun bu son denemenin çözüm videoları nerde ya bulan link atsın lütfen !!!!!

 5. 18.02.2013 tarihinde vermiş olduğunuz deneme sınavı çözüm videoları hep eksiktir sadece ders başına bir kaç konuyla kısıtlı kalmıştır ayrıca görselle anlatım arasında senkrozisasyon bozukluğu vardır çözüm sorularının eksik olması ve anlatım ve görseldeki bu uyumsuzluk sağlanacak faydayı azaltmaktadır.

 6. Bu kadar çözdük ne olacak cevap anahtarı yok,öğrenciyiz sonuçta yardımcı olsalarda 60-70 soruluk cevap anahtarını verseler ne olur sanki.

 7. cevapları ayrı veriyorlar ki Gazete satmak için öğrencileri düşündükleri falan yok ayrıca denemelerde kaliteli değil zaten onuda ucuza malediyorlar bence desdek olmayın

 8. deneme deneme dediğiniz bu muydu be.sanki altına bir yere cevabını sıkıştırsanız yorulacaksınız .ben kendi adıma söylüyorum alana aldırtmam tabiki bende almam.bence bu kadarcık soruyla daha fazla rezil olmayın

 9. hayır anlamıyorum bn neden cevap anahtarlarını yayınlamıyorlar kii akıllarının ucundaki ne de yayınlamıyorlar bn bunu anlamadım gercektn yaaa çok komık bır durum :):)

 10. ya dün aldım çözdüm ama ne hikmet se cevaplar yok ya internette yazıyo diyorlar cevaplar yok kardeşim sangi ösym cevaplarını istiyoruz böyle olmaz ya bida alır çözerim bekleyin siz….

 11. arkadaslar bnce bu deneme diyemeyecegim sorulardan ümidimizi keselimm kimse açıklama falan da yapmıyor bir daha kesinlikle hurriyet almam heralde bu gidişle nee bu yaa oyuncak ettileriyice…..

 12. arkadaşlar cevapları . 6 şubat ygs mat. ilk soru şöyle olacak 3a-4b=0 için 3a=4b çıkar eğer a 8 olursa b 6 olmalı fakat b ye 6 dediğimizde payda da 6-6 dan’ 0′ olur bu yüzden cevap A seçeneğidir çünkü 0 ‘ın 0 ‘ a bölümü tanımsızdır.

 13. arkadaşlar o gün itünün yayınladığı soru kitapçığını aldım sorular fena değildi ama pi analitik yayınlarının denemesi daha zor ve akıcıydı hem fiyatıda uygun hürriyetin ki nasıl

 14. Lan kaliteli yayınlarsınız gerek Uğur Dersanesi gerekse Hürriyet gazetesi ama insan bu kadar cimri olmaz bee.Sorular az hatta bir dergi bile yapmamışsınız.Din Kültüründe adam Felsefe sormuş..Akıl işte!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz