İş bankası işte üniversiteli kredi kartı 20 TL aidat ödemesi kesmiş

7
128

Soru : İş bankası kredi kartım var 2 yıldan beri kullandığım işte üniversiteli yazıyor üstünde üniversite öğrencilerine veriliyor bu kart, her neyse soruma geçmek istiyorum 500 tl limitim var geçen gün hesap hareketlerine baktığımda -20 üyelik aidatı kestiğini gördüm bu nedir ? iş bankası bildiğim kadarıyla böyle bir kesinti yapmıyordu bu yıl neden kesmiş ?

Cevap : İş bankası işte üniversiteli kart bende kullanıyorum, geçtiğimiz günlerde bu durum benimde çok canımı sıktı üyelik aidatı kestiğini gördüm 20 tl, gittim hususi iş bankasına sordum durumu, artık yeni bir uygulama geldiğini ve bu yüzden artık tüm üniversite öğrencilerinden yıllık sadece bir kereye mahsus üyelik aidatı kesildiğini söylediler.

İş bankasının öğrencinin yanında olduğu için ayrı bir yeri vardı gözümde ama artık yok, zaten aylık 5,10 lira faiz alarak gelir elde ediyor 20 liraya mı kaldı kocaman iş bankası ?

Önceki MakaleSözleşmeli belediye çalışanlarına nezaman kadro verilecek?
Sonraki Makaleİzmir ve İstanbul Kurban Bayramında Otobüsler ücretsiz mi?

7 Yorum Yapıldı

  1. İşbankası işte üniversiteli kartıma – 20 tl üyelik aidatı denilen bir ücret kesilmiş . İlk aldığımda bana tamamen ücretsiz denildi benim haberim olmadan böyle birşey yapılması normal mi ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz