iş bankası personel alımı sınavı 2013

15
95

İş bankası 2013 personel alımı yapacakmı, işbankası personel alımı 2013, işbankası personel alımı sınavı 2013, işbank personel alımı 2013, işbankası personel alımı sınavı nezaman 2013, işbankası sınavı 2013,

İş bankası büyümeye devam ediyor, her yıl yapılan personel alımı sınavı 2013 yılında da yapılması bekleniyor, ülkemizde özellikle kredi kart kullanımı arttıkça bankalar her yıl yavaş yavaş büyümeye devam ederken bir yandan da personel alımlarını sürdürüyor.

İş bankası bünyesine giren personeller ayrıca yükselme şansına da sahip olurken birbirinden güzel avantajlar da kendilerinin oluyor.

Özel sağlık sigortası ve birçok daha işbankası personelini farklı kılan avantajları ile iş bankası büyümeye ve personel almaya devam ediyor.

İş bankası 2013 personel alımı olduğunda bu başlık altından personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

İş bankası personel alımı şartları

 • Türkiye İş Bankası Genel İşe Alım Koşulları’nı iş başvurusunda bulunan tüm adayların taşıması gerekmektedir. Diğer alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir.
 • T.C. vatandaşı olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak ve ilgili pozisyonun sınavına müracaat edebilmek için saptanmış olan yaş limitinin üzerinde olmamak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış bulunmak ya da tecilli ya da muaf olmak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

GÜNCEL İLAN
İş Bankası, 16 Şubat’ta yapacağı sınavla memur alacaktır. Bu sınava başvurular 07 Şubat 2013 Perşembe günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir. Başvuru koşulları ve sınav hakkındaki bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
16 ŞUBAT 2013 BÖLGESEL MEMUR ALIM SINAVI
Bankamızın DİYARBAKIR, ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerindeki Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 07 Şubat 2013 Perşembe günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.
Memur alım süreci
Başvuru
Genel Yetenek Testi
Mülakat
Belge hazırlama
Detaylar için BURAYA tıklayınız.

Önceki MakaleAK Parti Yeni MKYK Listesi Kimler Var, Kimler Listeye Girmedi 2012
Sonraki MakaleBüyükşehir olacak ille, hangi iller büyükşehir oluyor

15 Yorum Yapıldı

 1. Merhaba ben 30 yaşındayım İŞLETME FAKÜLTESİ LİSANS mezunuyum Genel Muhasebe ve Şirket muhasebesinde tecrübeliyim Bilgisayar haliyle meslekte vazgeçilmezim İŞ BANKASININ SAYGINLIK KAZANMIŞ FİKİR YAPISIYLA AYNI FİKRE SAHİBİM Bankanızda çalışmak beni çok mutlu eder…

 2. 16.03.1991 dogumluyum. B sınıfı ehliyet+ psikoteknik belgem var. Çok iyi derecede bilgisayar kullanırım. Şu anda Anı Tur (turizm firması) nda görev yapmaktayım. Şoförlük dahil bankanız bünyesinde her alanda çalışabilirim. Müşteri ilişkileri kuvvetli bir yapıya sahibim…

 3. K.T.Ü 2 Yıllık mezunu olup askerlik görevimi tamamlamış bulunmaktayım..Adli sicilim son derece temiz olup belediyede sözleşmeli personel olarak 5 yıldır çalışmaktayım..Bankanızda çalışmak beni gerçekten çok mutlu eder,aynı zamandada daha çok verimli olabileceğime inanıyorum..Rize merkezde ikaamet etmekteyim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz