İstanbul, Erzurum, Sivas, Bursa, Okullar Tatil Mi 7 Ocak 2013

6
122

kar tatiliİstanbul, Erzurum, Sivas, Bursa, Balıkesir, Okullar Tatil Mi,7 Ocak 2013 , 8 ocak 2013, 9 ocak, 10, ocak, 11 ocak 2013, okullar tatil edildi mi, okullara kar tatili varmı, hangi illerde okullar tatil edildi, konyada okullar tatil edildimi, okulların tatil olduğu iller hangileri,

Öğrencilerin merakla beklediği kar tatili geliyor mu ? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor ancak kar yava yavaş yüzünü göstermeye başlarken ülkemiz yeniden bahar aylarından çıkıp önümüzdeki günlerde kuvvetli soğuk hava dalgasının içine girecek.
Tabi kar kış olunca bu duruma en sevinenlerin başında öğrenciler geliyor şüpesiz birçok ilde okullara kar tatili veriliyor ve öğrenciler karın tadını sokaklarda çıkartıyor.

7 ocak 2013, tarihinden itibaren birçok ilde özellikle istanbul, bursa, sivas, erzurum, balıkesir, çanakkale ve daha birçok ilde kar meteoroloji yağışlı olarak gösteriyor.

Önümüzdeki hafta içi okulların tatil olup olmadığını yine bu sayfadan sizlerle paylaşacağız henüz net bilgi yok değerli okurlar bizi takip etmeye devam edin.

Önceki MakaleSamsung Galaxy S4 Özellikleri Fiyatı, Tasarım ve Resimleri
Sonraki MakaleÜlker İş Başvurusu, Başvuru Formu, Şartları

6 Yorum Yapıldı

  1. bursada okullar tatil olsun lütfen okula gitmek çok zor karda acıyın bize donuyoruz resmen kaç kere okula giderken kardan kayıp düştüm herkes kendisini düşünmesin lütfen !!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz