Kemal Kılıçdaroğlu Mal varlığı

0
160

Kemal Kılıçdaroğlu Mal varlığıKemal kılıçdaroğlu 2011 mal varlığını açıkladı Chp nin Resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Chp Parti Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nun Malvarlığı açıklandı.

 


Kılıçdaroğlu’nun bugün tarihli ve kendi imzasıyla yayımlanan mal varlığında, 5 konut, 9 tablo, bir otomobil, 2 kooperatif hissesi ile 7 bin lira alacağı görülüyor.

Eşine ait bir pırlanta yüzüğün yer aldığı listede, değeri 25 bin lira gösterilen İçerenköy’de, değeri 142 bin lira olan Ankara Balgat’ta, değeri 15 bin lira olan Akyurt’ta, değeri 3 bin lira olan Tunceli’de ve değeri 300 bin lira olan Burhaniye’de birer konut yer alıyor.

Kılıçdaroğlu’nun 14 bin lira değerinde 2004 model bir otomobilin de bulunduğu mal varlığında 9 tane de tablo yer alıyor.

Nuri Abaç, Fikret Otyam, Güler Çakır, Hüseyin Yüce, Ayatullah Sümer, Hasan Mutlu imzaları taşıyan 9 tablonun edinme bedelleri ise toplam 2 bin 733 lira olarak açıklanıyor.

Beyanda ayrıca Kılıçdaroğlu’nun Feridun Özgen’den 7 bin lira alacağı bulunuyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun mal varlığı 2011 yılı güncellemesi ile partinin internet sitesinde yayımlandı.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here