Koton iş başvurusu, iş ilanları, Koton eleman alımı 2012

0
136

Koton firmasında çalışmak ve koton bünyesinin bir parçası olmak istiyorsanız siz de koton a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mağazacılık sektöründe boy gösteren firmalar, genelde bayram öncesi yoğun personel alımı yapmaktadır, daha önceden rodi mood, collezione ve lc waikiki deneyimlerime dayanarak samimiyetle söylemek istiyorum, satış danışmanı pozisyonunda başvuru yapmak istiyorsanız bayram öncesi başvuruda bulunursanız yüzde 90 işe girme imkanınız bulunuyor. Diğer günlerde anca eleman eksiği olursa işe girebilirsiniz.

Bayram günleri mağazalar çok yoğun olduğundan fazlaca personel alımı yapılıyor.

Bu bilgiler denenerek test edilmiştir : ))

Koton hakkında bilgiler

1988 yılında kurulan Koton, kısa zamanda Türkiye’de ve Dünya’da ”fast fashion” markalarının en önemli oyuncularından biri haline geldi.

Koton bugün Atina, Dubai, Berlin, Bükreş dahil dünyanın önemli şehirlerinde 52, Türkiye’de ise 130 mağazası ile küresel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

”Fast Fashion” kategorisinde , müşteri memniyetine dayalı politikası ile modayı yakından takip eden Koton, yüzü aşkın tasarım kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır. Kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Koton, yılda on bin yeni model üreterek mağazalarına her gün 30 yeni model göndermektedir.

Modanın tüm renk , desen ve çizgilerini koleksiyonlarına yansıtan Koton, günün her anında şık ve bakımlı olmak isteyen metropol insanına yüzlerce seçenek sunuyor. Günün farklı zaman dilimleri için tasarlanan koleksiyonları ile Koton, yenilikçi ve stil sahibi müşterilerinin kendi tarzlarını yaratmalarına da olanak sağlıyor.

Koton iş fırsatları için tıklayın

Önceki Makaleİstanbul Çekmeköy iş ilanları – Elektronik
Sonraki Makaleİzmir Arena ya nasıl gidilir ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz