Nokia format atma nasıl olur?

1
117

Nokia format atma nasıl olur?

Nokia telefonlarda bazen kasma olabiliyor arkadaşlar şimdi format nasıl atılır onu göreceğiz, bilen arkadaşlar varsa eksik olan yerlerimiz varsa yorum kısmından bizleri bilgilendirerek boşlukları doldursun lütfen.

Nokia s60 marka telefonlarda uygulanan ve başarılı bir şekilde uygulanan formatlama işlemi Nokia s60 modeller için sorunsuz olarak çalışmaktadır.

İlk önce format atmadan önce telefon rehberinizi tamamını rehberdeki tüm numaralarınızı sim kartınıza kopyalayın çünkü hepsi silinecektir format sonrası.

Telefonlarınızı format atmadan önce içindeki tüm veriler silineceğinden bellek kartınızı çıkartınız, notlarınız, doğum günlerini kaydettiyseniz takvimdeki bilgiler vs. telefondaki tüm bilgiler silinecektir tabi varsa virüsler de : ))

Şimdi gelelim format atma işlemi nasıl olur, nasıl başlatılır..

Format atmaya başlamak için (yıldız) + (arama tuşu) + (3 ) + (açma , kapama düğmesi) hepsini aynı anda telefon kapalı durumdayken basıyoruz ve 3,4 saniye kadar basılı tuttuktan sonra telefon format atmaya başlıyor, yani başlaması lazım eğer başmadıysa 10 saniyeye kadar bi sorun var demektir kapatın tekrar baştan başlayın.

Önceki MakaleKeremcem Hayata Albümü 2011
Sonraki MakaleGülşen Yeni biri 2011 dinle şarkı sözleri

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz