Ordu trafik (radar) cezası yiyenler yorumlar

0
95

Ordu trafik cezası yiyenler yorumlar. Osmancık’da radar cezası

Trabzon’a giderken Ordu’da yediğim trafik cezasını sizlerle bu başlıkta paylaşacağım sizler de yaaşadıklarınızı yorum alanından yazabilirsiniz. Ordu’ya gitmek üzere Sakarya’dan yola çıktım, herşey güzel gidiyordu, geze geze yavaş yavaş yolcuğuma devam ediyordum.

Yolda zaman zaman durdum, mola verdim, herşey güzel giderken Ordu yakınlarına geldim, burada da mola verdim, ardından yoluma devam ettim, acele yetişmeme gereken bir yer yoktu, dolayısıyla acele etmeden gidiyordum.

Ordu içinden geçtim, Trabzon’a vardım ziyaretimi yaptım ve geri döndüğümde evime ardı arkası kesilmeyen cezalar gelmeye başladı. Bir tanesi 400 TL, Bir tanesi 200 TL, Diğeri yine 400 TL , diğeri 375 TL olan farklı farklı cezalar evime geldi.

Cezaların gelmesiyle psikolojim alt üst oldu, 100 le, 120 ile yesem içim yanmayacak bastım ve ceza yedim diyeceğim rahat rahat, ancak çok komik hızlarda bu cezaları yedim 60, 70 km hızlarla yediğim bu cezalarla ne olduğumu anlamadım. Hatta postacı “çok hızlısın” diye dalga geçti.. Güler misin ağlar mısın..

Sanırım bu yol üzerinde pek çok radar mevcut, yani siz 20 km içinde çatır çutur birden fazla ceza yiyebiliyorsunuz.
Sizler de yaşadığınız bu ve buna benzer olayları aşağıdaki yorum alanından bize yazın..
KONUYLA İLGİLİ VİDEO

Önceki MakaleÇarşı ve Mahalle Bekçisi Maaşları Ne Kadar 2017
Sonraki MakaleBalık adamlar, denize dalarken neden sırtlarına tüp bellerine kurşun kemer takar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz