Samsung, Nokia, LG Telefon Mesaj Sesleri, Zil Sesleri İndir

0
200

Samsung mesaj sesi indir, lg mesaj sesleri indir, nokia zil sesleri indir, nokia telefonların mesaj seslerini indir, blackberry zil sesi indir, blackberry mesaj sesi indir,iphone mesaj sesi indir, iphone arama zil sesi indir, ücretsiz telefon zil sesleri, mesaj sesleri, arama sesleri indir,

Telefonları günlük hayatımızda vazgeçilmez aksesuarlarımızdan bir tanesi aksesuar diyorum çünkü artık çoğu telefon telefon olmaktan çıkıtı, kimi 3 boyutlu kimi 40 megapixel kameralı kimi ise oyun canavarı.. Bunlara telefon denmek bence yanlış farklı bir isim getirilmeli artık telefon dediğin küçük olur mesaj atarsın konuşursun 3 boyutlu oyunlar oynamak ve kocaman telefon bence olmamalı.

Büyük telefonları sevmiyorum çünkü, insanın günlük yaşamını doğrudan etkiliyor sürekli elde taşımak gerekiyor, ayrıca bilgisayar gibi işlemcisi olan 4 gb rami olan telefonu napayım ben ? nereme koyacam onu ? nasıl taşıycaz ? işadamları için olmazsa olmaz bir telefon ancak hepimiz işadamı değiliz, o yüzden benim hoşuma gitmiyor. Herneyse arkadaşlar konunun çok dışına taşdık sanki, ben size bu yazımda telefon zil sesleri arama seslerini paylaşmak istiyorum, birbirinden güzel farklı tonlarda telefon mesaj sesleri ve arama tonları sizlerle.

2012 yılının en iyi sms i İndirmek için [ Tıklayın ]
Angr Birds oyunu sms sesi için [Tıklayın ]
BlackBerry Sms sesi için [ Tıklayın ]
Blackberry sms sesi 2 için [ Tıklayın ]
Galaxy Note sms sesi için [ Tıklayın ]
Google sms sesi için [ Tıklayın ]
iphone 4 sade sms sesi için [ Tıklayın ]
oy oy oy oy oy oy ses sesi için [ Tıklayın ]
yeni mesaj alındı sms sesi için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleHande Yener Hasta Şarkı Sözleri
Sonraki MakaleSakal Uzatmak / Bırakmak Sünnet mi Farz mı ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz