Sandık Görevlisi Ücretleri Nezaman Ödenecek 2015

1
103

yüksek seçim kurulu7 haziran genel seçim, sandık görevlisi ücretleri nezaman ödenecek, 2015, genel seçimlerde sandık görevlileri nekadar alacak, ödemeler nezaman yapılacak,

2015 yılı genel seçimleri 7 haziran 2015 tarihinde pazar günü yapılacak, genel seçimlerde oy kullanacak olan olanlara yardımcı olmak, sandığı beklemek seçim sandıklarında görev almakla yükümlü olan kişilerin ücretleri nezaman yatacak ?

7 haziran 2015 genel seçimlerinde görev alacak olan sandık görevlilerinin ücretleri nezaman ödenecek ? Bu yazıda sizlere bu soruya cevap aramak istiyoruz.

Geçtiğimiz seçimleri göz önüne aldığımızda bir çıkarım yapmak gerekirse, 30 mart 2014 tarihinde yapılan seçimlerde görev alan sandık görevlilerinin ücretleri, yaklaşık olarak 1 ay sonra ödendiğini göz önüne aldığımızda, yine bu seçimlerde de durum farklı olmayacağını düşünüyorum.

7 haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde görev alacak olan sandık görevlisi arkadaşların, ücretleri 1 ay sonra ödenmeye başlanacaktır.

Bakınız > Sandık görevlisi nasıl olunur 2015, sandık görevlisi ücreti 2015
Sizler de bu konuda düşüncelerinizi, fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum alanından bizlere bildirebilirsiniz.

Önceki MakaleFevzi Çakmak Kimdir, Hayatı
Sonraki MakaleFilistin Kurtuluş Örgütü Hakkında Bilgi

1 Yorum

  1. 2015 genel seçimlerinde ben sandık görevlisi olmak istiyorum, sandıklarda 1 oy 1 oydur arkadaşlar sizlerde lütfen duyarlı olun ve sandığımıza sahip çıkalım, hangi parti olduğu hiç fark etmez, sadece sandık başında olun herhangi bir oy yanlışlığına meyil vermemek adına sandığımızın başında olalım. Sandıkta görüşmek üzere.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz