Siyonizm Nedir? ve Amacı Nedir Kısaca

0
584
Siyonizm  Amacı Nedir

Siyonizm  Amacı Nedir Kısaca siyonizm hakkında bilgi. Siyonizm ile ilgili olarak bu sayfada merak ettiklerinizi bulabilir merhum Erbakan’nın bu konudaki görüşlerini de inceleyebilirsiniz.

Siyonizm nedir, uluslararası Yahudi siyasi hareketinin adıdır. En kısa tabiri ile budur. Dünya üzerinde yaşayan tüm siyonistlerin ortak paydası, Yahudilerin İsrail’in yurdu olarak kabul edilmesidir.

Siyonizm ile ilgili çok geniş bilgiler vardır, farklı bilgilere ve yorumlara da yer bulabilirsiniz. Ancak bizler burada siyonizm ile ilgili rahmetli Erbakan’ın görüşlerine yer vermek istedik, Erbakan bu konuda pek çok şeyi özetleyerek büyük bir devlet adamı olduğunu bizlere tekrar hatırlatmıştır.

Siyasi konuda her zaman eski siyasetçilerin söylemlerini takip eder ve ne demek istediklerini anlamaya çalışırım, Erbakan siyonizm konusunda çok çarpıcı açıklamaları TRT ekranlarında yapmıştı şimdi bunları sizler için özetlemek istedim.

Dolar’ın Dünya parası yapılması siyonistler sayesinde olmuştur ve Dolar siyonistlerin parasıdır. Dolar’ın arkasında ABD yazdığına bakmayın Dolar siyonizmin parasıdır ve doların arkasında siyonizm mührü vardır. Bunu anlamak için aşağıdaki görselleri yakından inceleyelim.

SİYONİZM AMBLEM

siyonizm sembolü

ABD DOLARI

dolar siyonizm

ABD merkez bankası FED doları siyonizme para vermek için kiralıyor. Dünya’nın pek çok yerinde yaptığı değiş tokuş ile 10 trilyon dolar ile sömürmektedir.

350 yıldır siyonizm dünyaya hakim olmuştur, BM, İMF, Dünya Bankası, UNİCEF, Dünya Ticaret Teşkilatı siyonist teşkilattır. Bunların hepsi siyonizmin kontrolündedir ve pek çok ülkeyi sömürürler.

Yukarıda sembolü olan piramit siyonistlerin amblemidir. Bu piramidin anlamı şudur ; 13 katlı bir piramittir bu, bunun sebebi Yahudiler için 13 rakamının kutsal olmasından kaynaklanmaktadır.

Dünyayı idare eden teşkilat budur, 3 bölümdür. 1. aleni kuruluşlar. Bu kuruluşlara faaliyetlerini sorduğumuzda hayır kuruluşu olduklarını, burs verip farklı sosyal faaliyetler yürüttüklerini belirtirler.

Bir üstte mason locaları vardır, mason locaları ucu açık altı gözükmeyen kuruluşlardır. Bir üstte ise 300 ler meclisi vardır.  Bu bölüm piramidin en üstüdür. Bunlar hiç gözükmezler, dünyanın en zengin siyonistleri dir. Her gün İnternet üzerinden şifreli konferans yaparlar. 300’ler kulübünün başkanı ise Rockfeller’dir.

Önceki MakaleUlaşım Teknolojilerindeki Hızlı Gelişmeler, Yaşadığınız Çevrede Ulaşım Araçlarını Ve Ulaşımı Nasıl Etkilemiştir?
Sonraki MakaleAğız Ve Diş Sağlığı İle İlgili Kompozisyon

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz