Src Belgesi Sorgulama Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar

7
173

Merhaba arkadaşlar ben izmirden yazıyorum ben 2 yıl önce src için başvuruda bulunmama rağmen hala src belgesi elime ulaşmadı acaba bu konuda nereye başvuru yapmalıyım ankaradan gelicek ama ankaraya işlerim dolayısıyla gidemiyorum src belgesini istemek için arayabileceğim bir yer yada bir merkez varmı bu konuda artık çok bunaldım yaklaşık tam 2 yıl oldu ve hala ben src belgemi alamadım çok üzgünüm bu konuda. Teşekkür ederim, benim gibi hala eline src belgesi geçmemiş arkadaşlar varmı? Merak ediyorum.

Src belgesi sorgulama artık e devlet üzerinden yapılmaktadır, eskiden ubgüp den yapılan sorgulama artık e devlet üzerinden yapılmaktadır, src belgesi sorgulaması yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
Src belgesi sorgulama
Src için gerekli evraklar


25.02.2006 TARİHİNDEN ÖNCE ALINMIŞ EN AZ 3 YILLIK C, D, E SINIFI EHLİYETİN FOTOKOPİSİ
NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2 ADET FOTOĞRAF
KİMLİK ÜCRETİNİN YATIRILDIĞINI GÖSTERİR DEKONT
SRC1, SRC2,vSRC3, SRC4 TÜRLERİNDEN HANGİSİNİ İSTEDİĞİNE DAİR DİLEKÇE

Önceki Makalelys sınav yerleri 2012
Sonraki Makaleizmir teleferik açıldı mı? ne zaman açılacak?

7 Yorum Yapıldı

  1. arkadaşlar src 1+3 istedim 1 geldi 3 şuan gelmedi src kursuna danıştım ve en geç 1 ay içinde src 3 te gelir denildi eğer gelmesse dilekçe yazıp gönderttiririz denildi beklemedeyim diğer alamayan arkadaşlara bilgi olsun eğer başvuruda gelmediyse ehliyetinizin sıkıntısı vardır yenileyin ehliyetinizi güncelleme yapmanız gerekir birde eksik evrak gönderdiğinizden dolayı gelmemiştir isterseniz 90 senesinde ilk ehliyetinizi alın eğerki 90 gün sigortanız yok ise ehliyetinizin sınıfı ne olursa olsun geçersizdir sınava tabidir biraz sıkıntılı şu src mevzusu allah herkeze almayı nasip etsin saygılarımla bilginize arkadaşlar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz