Telefon Servise Nasıl Gönderilir ?

8
261

telefon servise nasıl gönderilirTelefonunuzda bir sorun veya problem oluştuğunda, eğer oluşan sıkıntının garanti kapsamı içinde olduğunu düşünüyorsanız, yani sizden kaynaklanan bir problem değilse ve garantiniz de halen devam ediyorsa telefonunuzu garanti kapsamında servise göndererek, tamirini ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Garanti kapsamında telefonunuzun ücretsiz olarak tamir işleminin yapılması için ;

Garanti süresinin devam ettiğinden,
Oluşan arızanın sizden kaynaklanmadığına (örneğin telefonun suya düşmesi, yere sert bir şekilde düşmesi vb. gibi) emin olun.

Telefonunuzu servise göndermek için ;

İçinde yer alan tüm bilgileri, rehber galerideki tüm dosyaları bilgisayarınıza yedek alın yada hafıza kartına yedekleyin.

Ardından, sorununuzu belirten bir not yazın, herşeyi açık açık ve net ifadelerle anlatın çok uzun olmamasına dikkat edin.

Garanti belgesinin fotokopisini ve satın aldığınız yerden verilen faturanın fotokopisini de ekleyerek, telefonu kutunun içine koyup hangi firma garantisi altındaysanız o firmaya gönderin.

Eğer Telpa garanti kapsamında ise telefonunuz , telpanın web sitesi üzerinden dolduracağınız bir form ile telefonunuz 1 gün içinde tamiri yapılır size geri gönderilmesi için ;

http://onkayit.telpabayi.com/

adresine girerek ön kayıt oluşturun ve ardından telefonunuzu mng yada yurtiçi kargo ile

“Profilo AVM Beşinci Yıl Sok. No.1/D Mecidiyeköy – Istanbul” (bu adres telpa garantili telefonlar içindir lütfen garanti belgesine bakarak, eğer garantiniz telpa değilse bu adrese göndermeyin.)

adresine gönderin.

Önceki MakaleAmasya Genelgesi Maddeleri, Alınan Kararlar
Sonraki MakaleAmasya Protokolü / Görüşmeleri Maddeleri Kısaca

8 Yorum Yapıldı

  1. Admın bey ben yenı bir telefon aldım sim kart takma yerıne son kartımı ters taktım gerı cıkarmaya Çalıştır bıçakla cektım yarısı cıktı gerı kalanı sıkıstı bıçakla cektım İÇİN garantisi bıttımı

  2. Admin bey telefonu alalı 4 5 ay oldu galaxy j7 2016 markali telefon aldim bazen kendi kendine ekran kararmasi oluyor beyazliyor bunu nasıl düzeltebiliriz saygılarla

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz