Veteriner Muayene ve Aşı Ücretleri 2015

6
644

kedi ve köpek muayene ücretiHayvanlarımız kedi, köpek başta olmak üzere sadık dostlarımız.. Veteriner hizmet müdürlüğünün belirlemiş olduğu 2015 yılı için uygulanacak olan fiyat tarifesi aşağıda yer almaktadır.

Hayvanlarımız da tıpkı insanlar gibi, aşısı, muayenesi zamanında yapılması gereken canlılardır. Aşılarının zamanında yapılması hem onlar hemde bizim için son derece faydalı olacaktır.

Veteriner muayene ve aşı ücretleri 2015

veteriner muayene ve aşı ücretleri
veteriner muayene ve aşı ücretleri
Önceki MakalePlaton Düşünce Sistemi
Sonraki MakaleBaşkanlık Sistemi Olan Ülkeler, Hangi Ülkelerde Uygulanır?

6 Yorum Yapıldı

  1. Benim kedim 5 aylık şu ana kadar 1 iç dış parazit aşısı yapıldı 2 gün sonra tekrar iç ve dış parazit aşısı var daha sonra ise 19 mayısta gerçekten aşı fiyatları oldukça pahalı lütfen şu ise bir düzenleme getirin ben kedimin hayvan severler Derneği’nden isteyerek sahiplendim suan sıcacık yatağında uyuyor bizim yaptigimiz bu ufak fedakarlıklara karşı sizlerinde mutlaka birseyler yapması gerek.!

    • kedi satın alınmaz dışarıda bi çok kedi var sahiplenip bakımını üstlenebilirsiniz. ama cins bi kedi isterseniz onu bilemem bence vakit kaybetmeden muhtaç bi sokak kedisi sahiplenin size çok iyi gelecektir.

  2. çok fazla tutar değil mi ama herkes hayvan beslesin istiyoruz hayvanlar evcilleşsin sokakta kalmasın istiyoruz fakat masrafları çok fazla. veterinerler sürekli ek ücretlendirmeye tabi tutuyor. askari ücretle çalışan bir insan bunları karşılayamaz ki. sokağa da bırakılınca olmuyor. sizden ricam bir düzenleme getirin şu işe 🙁

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz