Yetenek sizsiniz Türkiye başlıyor

1
102

Yetenek sizsiniz Türkiye yeni sezon hazırlıklarına son sürat elemeler ile devam ediyor.
Almanyanın berlin şehrinde gerçekleşen Yetenek sizsiniz almanya elemeleri, kısa bir süre sonra Türkiye ye taşınacak ve ardından Kasım ayı gibi tahmini olarak yetenek sizsiniz Türkiye show tv de yayınlanmaya başlayacak.

Yetenek sizsiniz Acun ılıcalı nın yapımı aynı zamanda jüriliğini yaptığı, Hülya avşar ,Ali taran gibi ünlü isimleri de bünyesinde yer veren, Reyting rekorları kıran bir yarışma programıdır.

[pro-player]http://video.showtvnet.com/video/programlar/yeteneksizsinizturkiye.flv[/pro-player]

Ali Taran kimdir
Büyük Türk Reklamcısı Ali Taran
Her biri yayınlandığı dönemde etki yapan, hafızalara adeta kazınan ve üzerinde olumlu olumsuz, çokça konuşulan: çakar çakmaz çakan çakmak Tokai, Önce hüplet, sonra gümlet-Caprisun, Ali Desiderolu Derby, Fatih Terimli Tadelle, Dıh dıh dıh, eyi günler-Yapı Kredi, En güzel boya, en güzel kırmızı-Filli Boya, Cem Yılmaz’la birlikte imza attığı Turk Telekom reklamları, Tamamen duygusal-Telsim, Banu Alkanlı İxir, Aganigi Naganigili Fındık, Artık çok oluyoruz-Mavi Jeans ve Cem Uzan ve Genç Arko traş kolonyası da Ali Bey’in projesidir. Türkiye’deki herkes tıraştan sonra yüzüne kolonya sürer. Bildiğin 80 derecelik kolonya. Sürdükten sonra alev alev yanar yüzü, kıpkırmızı olur. Efendim, alkol cildi yaşlandırıyormuş. Bu lafları geçiniz! Kolonyayı kullanan insana sorarsanız, Mikrobu öldürüyor der. Türkiye’de erkekler tıraş olur mu? Olur! Tıraştan sonra ne sürerler? Kolonya… Hadi, şimdi biz bu kolonyayı başka bir şişenin içine koyalım, ona da tıraş kolonyası diyelim der ve Arko traş kolonyası markasını çıkarır.
Partiyi bir ürün gibi pazarlayarak %7,25 oy almasını sağlayan büyük Türk reklamcısı Ali Taran.

Acun ılıcalı Hayatı

Ailesi Erzurum’un Ilıca ilçesindendir. İlk ve ortaokulu Edirne İstiklal İlköğretim Okulu’nda okudu. Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi’ni ve Gazi Üniversitesini bitirdikten sonra İngilizce Öğretmenliği’ni kazandı. Ancak okulu bitirmeyip, televizyonculuğu seçti.

Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalı ve Çocukları Leyla ile Yasemin

19 yaşındaki ilk evliliğinden Banu 2. evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında 3 kız çocuğu sahibidir. Acun ılıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’dır.

21 yaşındayken anne ve babasını trafik kazası sonucu kaybetti. Kendisi de ciddi bir motosiklet kazası yaptı. Kendi ağır yaralı olarak kurtulurken arkadaşı hayatını kaybetti.

Önceki MakaleSezeryan doğum videosu
Sonraki Makaleİzmir bornovada kedi öldüren gençler

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz