1 Mayıs Bankalar, Ptt, Kargo Açık Mı ?

0
91

kargo1 mayıs 2015 bankalar açıkmı, ptt açıkmı, kargo açık olurmu, hastaneler tatil mi, tatil olan kurumlar, 1 mayıs üniversiteler tatil mi,

1 mayıs işçi ve emekçi bayramında bu yıl resmi tatil nedeniyle birçok kurumda 1 günlük tatil uygulaması yapılacak, devletin resmi kurumları başta olmak üzere, üniversiteler, memuriyette çalışan personeller ve kamu kurumlarının tümünde 1 günlük resmi tatil ilan edildi.

1 mayıs 2015 hastaneler tatil mi ?

Bu yıl 1 mayıs hafta içi yani cuma gününe denk gelmesi sebebi ile cuma günü resmi tatil olarak kabul edilmiştir, dolayısıyla bu resmi tatil sebebiyle hastanelerde çok acil olmayan ameliyatlar yapılmayacak, sadece kaza ve acil vakalar için nöbetçi doktorlar bulunacak. Bunun dışında farklı poliklinikler için de randevu sistemi çalışmayacak.

1 mayıs 2015 bankalar tatil mi?

İşçi ve emekçi bayramının 1 mayıs cuma gününe denk gelmesi sebebi ile bu yıl bankalar da resmi kurumlar arasında sayıldığından cuma günü tatil olacak, özel sebepler dışında cuma günü tüm bankalar kapalı kalacak.

PTT 1 mayıs tatil mi ?

Ptt kurumu 1 mayıs dolayısıyla kapalı olacaktır.

1 Mayıs Kargolar çalışıyor mu ?

1 mayıs resmi tatil olarak kabul edildiğinden kargolar çalışmamaktadır. özel durumlar dışında kargolar dağıtım yapmayacaktır.

1 mayıs üniversiteler tatil mi ?

Resmi tatil olarak kabul edildiğinden 1 mayıs tarihinde tüm üniversiteler tatil olacaktır.

1 mayıs okullar tatil mi  ?

Tatil.

1 Mayıs Noter Açık mı?

Resmi tatil olduğundan 1 mayıs tarihinde noter hizmet vermemektedir.

Önceki Makale1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları, Güzel Sms Sözleri
Sonraki MakaleKırım Savaşı Hakkında Bilgi

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz