10 kasım 2012 Google Logosu Neden Değişmedi ?

5
89

Google önemli günlerde logosunu değiştirerek ziyaretçilerinin ilgisini çekip bir anlamda o önemli günde onlara küçük de olsa bir hediye gönderiyordu.

GOogle önemli günleri unutmayarak kutluyordu, fakat 10 kasım tarihinde google logo değişikliğine gitmemiş, sadece ana sayfasına kırmızı bir karanfil koymuş, karanfilin üstüne geldiğimizde de “Ulu Önder Atatürk’ü saygıyla anıyoruz” ifadesi yer alıyor.

10 kasım 2012, Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 74. yıldönümü, https://www.kisaozet.net/ ekibi olarak Ulu Önder Atatürk’ü Özlemle ve Minnetle anıyoruz.

Önceki MakaleAvea Lig Paketi, Cepte Goller İptal Etme, Nasıl İptal Edilir
Sonraki MakaleWindows 8 Türkiye Reklamı Müziği Dinle, Kim Söylüyor

5 Yorum Yapıldı

  1. evet google drakula yazarı o bu şu bir sürü yabancı kişilerin önemini belirtmek için google logosunda şaheserler yaratıyor. fakat Mustafa Kemal Atatürk için küçücük bir karanfil koymuş.Hiddetle kınıyorum ve google arama motorunu kullanmıyorum bundan böyle..

  2. Sizi geri zekalılar bu aslında Atatürk’e ne kadar saygıları olduğunu gösteriyor ucube animasyonlar saçma sapan şekiller yerine oraya bir gül bırakmışlar ki bu Atatürk’ü ne kadar saygıyla andıklarını gösteriyor

  3. Ben Doğan Haber Ajansına bunu ilettim. Umarım bunun haberini yapıp google türkiyeyi utandırırlar. Sizde bence boş durmayın her yerde bunu belirtin.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz