2012-2013 yılbaşı çekilişi sonuçları belli olan rakamlar

1
140

2012-2013 yılbaşı milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları açıklandığı andan itibaren web sitemiz üzerinden ziyaretçilerimiz bilgilendirilecektir, yılbaşı bileti fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz linke tıklayınız.

2010 2011 milli piyango yılbaşı biletleri çekiliş sonuçlarını açıklandığı andan itibaren sitemizden takip edebilirsiniz.

Yılbaşı olurda çekiliş ikramiye dağıtmak olmaz mı : )her yıl aldığımız ancak bir türlü amorti bile tutturamadığım kuponlarımı saklıyorum elimde 12 tane falan tam yılbaşı bileti var amorti falan tutmadı ne kadar şanssız bir insanım ben böyle demek geliyor içimden taaa ki geçen yılki çekilişe kadar, geçtiğimiz yıl çeyrek bilet aldım 3 rakam tutturdum yanılmıyorsam 80 lira falan alacağım diye sevinirken biletin çeyrek olduğunu unutup, 20 lira almıştım : )) çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım aslında sevinmemdeki sebep 60,80 tl olayı değil piyangonun az yada çok bana da çıkabiliyor olmasıydı : ) bu yıl da 2 adet milli piyango bilet satın aldım, yılbaşı gecesi rakamlar açıklanır açıklanmaz buradan sizlere duyuracağım.

Herkese bol şans..

45 MİLYON TL’LİK İKRAMİYE İSABET EDEN ÇEYREK BİLET

(İstanbul İzmir – Muğla – Adana)

6718374

5 MİLYON LİRA İSABET EDEN NUMARA

6514531

2 MİLYON TL LİRA İSABET EDEN NUMARA

3449228

1 MİLYON İSABET EDEN NUMARA

3665406

İşte amorti çıkan numaralar

Milli Piyango Yılbaşı Özel İkramiyesi’nde amorti 4 ve 5 rakamları olarak belirlendi.

Önceki MakaleYılbaşı Çekiliş Sonuçları Belli Olan Rakamlar Milli Piyango 2013
Sonraki Makale1 ocak 2013 Milli piyango çekiliş sonuçları

1 Yorum

  1. Yılbaşında star ana haberde canlı yayında 35 milyon canlı parayı gördüm gerçekten okadar para insana mutluluk getirmez tek bir kişiye çıkmasını kesinlikle istemiyorum ben şöyle düşünüyorum merdiven basamaklarını tek tek çıkmak yerine birinci basamaktan 20. basamağa birden çıkmak hiç doğru olmaz ve insana psikolojik bunalıma sokar ve bulunduğu yerin ve değerlerin kıymetini bilmez o yüzden o para bir fakir insana bile çıksa kıymetini bilemez iyi değerlendiremez, en iyisi o para ihtiyacı olan insanlara 50 şer 100 er milyar şeklinde dağılmasını temenni ederim umarım öyle olur. Çünkü bu zamana kadar hiç milli piyango dan para çıkıpta zengin olan ve holdingler kurun bir insan gördünüz mü ? ya ailesi dağılıyor yada evin beyi başka kadınlarla parayı yemenin peşine düşüyor, allah kötü yollara düşürmesin herşeyin en hayırlısını nasip etsin. Amin..

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz