Ahmet Çakar Arda Turan Yorumu Arda’nın Cevabı

2
98
ahmet çakar arda turan

Eski hakemlerden Ahmet Çakar twitter da paylaştığı bir yazı ile okuyanları şok etti.

Ahmet Çakar ın Arda hakkındaki twitter mesajı;

*Ulan Arda! “AYI BOKU İLE KAVGA ETMEZ” derler ama sen kimsin. Sen kimi tehdit ediyorsun. Bu iş “TÜM HALKLARIN ŞEHİTLERİ” lafına benzemez.

İşte Arda Turan ın Ahmet Çakar’a Avusturya maçı sonrası gönderdiği mesaj ;

“Çakar’la İstanbul’da hesaplaşacağız. Benim ülkemi ne kadar sevdiğimi herkes bilir. Söylediklerim içinden iyi niyetli olanları seçin. Bana anaam babam ‘Akıllı ol’ diyemedi, o hiç diyemez.”

Ahmet Çakar’ın twitter mesajı;

*Arda abi ne o… Ağır abi lige soyunmuşsun. İstanbul’da benle görüşecekmişsin. Hiç gerek yok sen neredeysen ben geleyim.

Önceki MakaleHz. Şems Kimdir?
Sonraki MakaleTev Üniversite Bursu Başvuruları 2012

2 Yorum Yapıldı

  1. yaa bu insanlar arda dan ne istiyorlar ya?? bi rahat birakmadilar onu 🙁 arda bu ahmet cakar in ve onun gibilerin yüzünden gitti ispanyaya transfer oldu ve halada üstüne gidiyorlar onun yeter artik rahat birakin onuuuuu… bunlar böyle yaptikca arda türkiyeye de gelmez artik bende olsam bende gelmezdim.. kör seytan diyor ki istanbulu komple yak sirf ardaya eziyet ettikleri onu üzdükleri icin.. :@ sinem kobalda yansin icinde!

  2. ahmet çakar neden arda turan a laf atıyor ki durduk yerde, durduk yerde diyorum çünkü daha önce arda ile aralarında bir atışma olduğunu hatırlamıyorum.
    Eğer ki durduk yerde böyle bir olayın içine girdi ise Ahmet çakar, kendi adının Arda Turan ile anılması kendisine büyük lütuftur.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz