Ankara hangi parti kazandı yüzde kaç oy aldı 1 kasım 2015

0
178

Ankara hangi parti kazandı yüzde kaç oy aldı 1 kasım 2015, ankara ak parti oy oranları, ankara hangi parti yüzde kaç oy aldı, ankara 1 kasım 2015 seçim sonuçları,

Seçim sonuçları çok ama çok merak edilen konular arasında en başta yer almakta bugün, yani aslında merak edilmesi de son derece normal, insanlar artık bir hükümetin kurulmasını istiyor, geçtiğimiz seçimlerde bunu başaramadık, tek başına bir iktidar çıkartamadık dolayısıyla bu seçimler bizim için büyük önem taşıyor, tek başına iktidar kurulacak mı yoksa koalisyon senaryoları tekrar mı masaya yatırılacak? İşte bu sorular sinsilesinden kurtulabilmek için 1 kasım 2015 tarihinde tekrarlanacak olan seçimin sonuçları merak ediliyor.

Tarihlerden 1 kasım 2015 olduğunda seçim için halk tekrar sandığa gidecek, tekrar oylar kullanılacak, tekrar sayım yapılacak, oylar sayılacak ve sonuç açıklanacak… Tek başına hükümet kurulacak mı ? Hep birlikte bekleyip bunu göreceğiz değerli okurlar.

Ankara’da Ak parti iktidarı yine devam edecek gibi görünüyor, “Melih Gökçek” Ankara’daki başarılı politikasını sürdürürken Ankaralılarla arasının da bayağı iyi olduğunu söylemek mümkün.

Ankara’nın seçim sonuçlarını 1 kasım 2015 tarihinde bu sayfadan sizler için paylaşacağız. Umarım hayırlısı olur.

Önceki MakaleAynı yaşam ortamında bulunan farklı tür canlılar neden benzer özelliklere sahiptir?
Sonraki MakaleBir su kaynağının oluşumunu ve özelliklerini araştırınız

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz