Beko 14 Dakikada Yıkayan Çamaşır Makinesi

0
143

Beko 14 Dakikada Yıkayan Çamaşır Makinesi Beko nun son zamanlarda ekranlarda sık sık reklamını gördüğümüz Beko çamaşır makinesinin sadece 14 dakikada çamaşır yıkadığını görüyoruz. Beko 14 dakikada çamaşır yıkayan çamaşır makinesini daha yakından incelemek istedik.

Beko nun sık sık reklamlarda gördüğümüz çamaşır makinesi gerçekten de reklamlarda söylendiği gibi 14 dakikada çamaşırlarınızı yıkayıp kurutmaya hazır hale getiriyor.

Beko Çamaşır makinesi özellikleri

2 kg gibi az miktarda kirli çamaşırları, 30′ sıcaklıkta sadece 14 dakikada yıkayabilme özelliğine sahip. Beko 14 dakikada yıkayan çamaşır makinesinin detaylı özelliklerine geçelim dilerseniz.

– Beko, Yüksek Çamaşır Kapasitesi ile, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca yorgan , pike gibi büyük parça çamaşırları makinede zahmetsizce yıkayabilme konforu sağlar.

– LCD Ekran ile, program aşamaları, program süresi ve programın bitişine kalan zaman rahatça izlenebilir, ekran üzerinden sıcaklık ,sıkma hızı ayarı ve zaman programlama seçimi yapılabilir

– Beko Express 14 programı , hemen yıkanması gereken birkaç parça , yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getirir.

– Beko Express Programı, az veya normal kirli çamaşırları 0-90 oC sıcaklık aralığında, 28 ila 88 dakika sürede yıkayabilir. Kullanıcının ihtiyacına göre, farklı alternatif yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, kısa sürede az kirli tam yükte yıkama yapabilme ihtiyaçları için son derece idealdir.

– Bebek Programı, daha uzun ısıtma ve yıkama süresi ile dört durulama yaparak alerjisi olan kişiler, bebek çamaşırları vs. için son derece hijyenik temizlik sağlar.

– Elde yıkama programı, çamaşırların birbiri ile sürtünmesini ve suya çarpmasını en aza indirilmekte, çekme, keçeleşme ve şekilsel bozulmalar önlenmekte ve Elde Yıkama hassasiyeti sağlamaktadır. Yalnızca elde yıkanabilir uyarısı bulunan, hassas çamaşırlar gönül rahatlığı ile makinede yıkanabilir. Yavaş ve dengeli hareketler ile çamaşırları zarar vermeden yıkar, çamaşırların ömrünü uzatır. Elde yıkama zahmetine katlanmak ve ekstra zaman harcamak zorunda kalınmaz.

– Ön yıkama fonksiyonu ile çok kirli çamaşırlara, ana yıkama öncesi ilave bir yıkama yapılabilir.

– Beko Hızlı yıkama fonksiyonu ile az kirli çamaşırların daha kısa sürede yıkanması sağlanarak, hem zamandan hem de elektrikten tasarruf eder.

– Beko, İlave su ile yıkama fonksiyonu sayesinde, istenirse daha bol su ile yıkama ve durulama yapılabilir.

– Beko, Kırışık azaltma fonksiyonu, pamuklu ve sentetik programlarında özel tambur hareketleri ve sıkma profili uygulayarak, yıkama sonunda çamaşırların daha az kırışık çıkmasını sağlar.

– Beko, Özel Yan duvar tasarımı ,vibrasyon emici özel yan duvar tasarımı

– Beko Hı tech rezistans Rezistans Özel yapısı ile çok daha uzun ömürlü olan, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar.

– Beko ,34 cm’lik XL Büyük Yükleme Ağzı sayesinde bornoz, çarşaf gibi büyük parça çamaşırlar makineye kolaylıkla zorlanmadan yüklenebilir

– Beko, Kalan zaman özelliği ile, program seçimi sırasında seçilen programın süresi ve yıkama sırasında programın bitmesine kadar kalan zaman, LCD EKRANDAN rahatça takip edilebilir.

-Beko Zaman programlama özelliği ile, program bitişi 24 saate kadar programlanabilir. Böylelikle makine, tekrar müdahaleye gerek olmadan belirlenen saatte programa başlar ve çamaşırları yıkar.
Bu özellik, gün boyu evde bulunulmayacak durumlarda, eve dönüş saatinde çamaşırların yıkanmış olarak hazır edilmesi için kullanılabilir.

Beko Elektronik Su Kontrol Sistemi ile, makine yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre en hassas şekilde hesaplar ve otomatik olarak ayarlar. Gereksiz fazla su harcamaz ; ayrıca hem zaman hem de enerjiden tasarruf eder. Bu özellik sayesinde, makinenin tam dolması beklenmeden az miktarda çamaşır bile ekonomik olarak yıkanabilir.

– Beko Dengesiz Yük Kontrol sistemi sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışır.

– Beko Acil su boşaltma hortumu sayesinde makine içindeki su elektrik kesintisi gibi durumlarda rahatlıkla bir kaba boşaltılabilir.

– Beko Su Taşma emniyet sistemi , makinenin almış olduğu su miktarını , ölçerek kontrol eder ve bu sayede fazla su alınması durumunda ortaya çıkabilecek su taşmalarını önler.

– Beko Çocuk kilidi ile makinenin çalışması boyunca, başka birisinin program akışını etkilemesine engel olur.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here