Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü nasıldır iş olanakları nelerdir?

0
127

Merhaba arkadaşlar, üniversite öğrencilerine katkıda bulunmak için şimdi sizlerle kişisel görüşlerimi paylaşacağım başlıkta da belirttiğim gibi büro yönetimi ve sekreterlik bölümü okuyan birisi olarak sizlerle kişisel görüşlerimi aktaracağım.

Ben şuan 23 yaşındayım geçen yıl 2 yıllık pamukkale üniversitesi, buldan meslek yüksek okulunda büro yönetimi ve sekreterlik bölümü okudum. Bu bölüme çok büyük ümitlerle gittiğimi söyleyebilirim, aslında çok da çömezdim o yıllar hr neyse sınıfta kalmadan vs. zaten dersler çok kolay 2 yılda üniversite eğitimimi tamamladım.

Sorumluluğu tamamen üzerime alarak söylüyorum, bu bölümden birşey olmaz demek belki yanlış olur ben kendi hayatımı anlatayı bu yüzden sizler ders çıkarın, şuan izmirdeyim ve bir giyim mağazasında çalışıyorum, ne kpss nede başka bir alandan hiçbir şekilde bölümümü uygun bir iş bulamadım.

Dediğim gibi sorun bende olabilir, siz ben yaparım boş kalmam diyorsanız puanları düşük tercih yapabilirsiniz, bulursanız bana da haber verin, ben şuan özel sektörde günde 12 saaat çalışmaktayın.

Sorularınız varsa buradan sorabilirsiniz.

Önceki MakaleAdana – Adıyaman – Afyonkarahisar – Ağrı Posta Kodu
Sonraki MakaleEvlilik tebrik düğün kutlama mesajları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz