Cinsel hayat için ginseng ve faydaları

1
109

Cinsel hayat için ginseng ve faydalarıCinsel hayatı hızlandıran meyveleri önceki yazımda paylaşmıştım, orada yer alan listede ginseng i bilmeyenler olabilir bunu açıklama gereği hissettim.

Ginseng

Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur. Bu etkilerini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden gösterirken penis bölgesine gelen kan damarlarını da etkileyerek erkeklerdeki ereksiyon kalitesini de artırabilmektedir.

Ayrıca maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, ayçiçeği, enginar, bezelye, yumurta, hindi (Çinko ihtiva ediyor, üstelik ucuz ve protein açısından da zengin.), roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor.), şalgam, antep fıstığı, susam, salatalık, kuşkonmaz, soğan, domates, fesleğen, hindistancevizi, bal, kivi, karpuz, mango, ahududu, yoğurt, kırmızıbiber, köri ve diğer baharatlar da afrodizyak etki gösteren besinler içerisindedir.

1 Yorum

  1. Artık yediğimiz içtiğimiz besinlerde ginseng var bu bitkinin faydalarını saymakla bitiremeyiz cinsel yaşamda da etkisi var fakat yalnız başına ginseng pek etkili olmayabilir.Kullandığım bir ürün vardı adı onun içinde de ginseg vardı ama içerisinde başka bitkilerde vardı. İhitiyacı olanlara önerebileceğim bir ürün.Tamamen bitkisel ve hiç bir yan etkisi yok.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here