Duvardan Kalem İzi Nasıl Çıkar

0
210
Duvardan kalem izi nasıl çıkar

Duvardan kalem izi nasıl çıkar, kalem lekesi duvardan nasıl çıkarılır?

Evinizde yaramaz ve afacan bir çocuğunuz varsa duvarlarınızda hemen hemen pek çok yerde izlerin olması şekillerin olması ve harflerin olması muhtemel bir sonuçtur. Bu gibi durumlarda çocuğun eline dolma kalem ve pilot kalem gibi çıkarması zor olan kalemlerden çok kurşun kalem vermek en uygun seçenek olacaktır. Kurşun kalem izlerini silgi ile kolay şekilde çıkarabilirsiniz.

Eğer çocuğunuz ısrarla duvarlara yazmaya devam ediyor ve duvardaki kalem izlerini çıkaramıyorsanız o zaman size küçük bir tavsiye duvarlara çocuğun erişebileceği noktalara ve sık sık yazdığı alanlara duvar renginde veya farklı bir renkte düz kağıtlar yapıştırın böylece çocuğunuz bu alanlara yazarak sonradan kağıtları çıkardığınızda duvarınız temiz kalmış olacaktır.

Yok efendim benim çocuk onları dinlemez gelir yine duvara yazar diyorsanız o zaman kalem konusunda seçici olmalısınız, dolma kalem yani mürekkepli kalemle çizilen yerlerin çıkarması mümkün olmamaktadır.

Sonuç olarak sizler çocukların ellerine kurşun kalem vermelisiniz, bunun çıkarması daha kolay çünkü. Eğer çok daha afacan bir çocuğunuz varsa açık alanları bir metre boyunda kağıt yapıştırarak buraların karalamasını sağlayabilirsiniz.

Farklı önerilerinizi ve yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here