Hac Kayıt Ücreti Ödemeleri Hangi Bankalara Yapılıyor

0
121


2011
Hac kayıt ücretleri hangi bankalara yapılıyor ? sorunun yanıtını yazının devamından bulabilirsinizi, hac ödemeleri hangi bankalara yapılır ? İşte bankaların listesi..

Diyanet hac başvuruları http://hac.diyanet.gov.tr/hackayit internetten online yapılabilecek. T.C. BAŞBAKANLIK Diyanet İşleri Başkanlığı Sayı : B.02.1.DİB.0.13.01 302.01- 3045 15 04 2011 Konu : 2011 Yılı Hac Müracaatları Talimatı

Buna göre, kayıt yenileyecek veya ilk defa kayıt yaptıracak hacı adaylarıyla, bunlardan kuraya birlikte katılarak beraber hacca gitmek isteyenler müracaatlarını, internet yoluyla Diyanet İşleri Başkanlığının “http://hac.diyanet.gov.tr” adresinden yapabilecekler.

Kayıtlar doğrudan müftülüklerden sağlanarak doldurulacak form dilekçe ile il ve ilçe müftülüklerine müracaat ederek de yapabilecek.

Hacı adaylarından ilk defa kayıt yaptıracaklar, 15.-TL. kayıt ücretini;

a) T.C. Ziraat Bankası,

b) Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.,

c) Türkiye Halk Bankası,

ç) Al-Baraka Türk Katılım Bankası A.Ş.,

d) Asya Katılım Bankası A.Ş.,

e) Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.,

f) Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.,

Yukarıdaki bankalardan birisine internet üzerinden veya doğrudan söz konusu bankalara müracaat ederek yatırabileceklerdir.

2. Yukarıda belirtilen bankalar dışında her hangi bir bankaya kayıt ücreti yatırılmayacak ve müftülüklerimiz tarafından da kayıt ücretinin yatırılması amacıyla her hangi bir bankada hesap açılmayacaktır.

Önceki MakaleKpss 2011-8 Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Yerleştirme Sonuçları
Sonraki MakaleGürcistandaki haksızlıklara sessiz kalmayalım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz