Kpss önlisans Genel Kültür Genel Yetenek soruları cevapları indir 22 eylül 2012

0
119

Kpss önlisans sınavı 22 eylül 2012 tarihinde saat sabah 09.30 da başladı ve 2 saat süren sınavda adaylar önlisans kpss sınavı için ter döktü.  Kpss 2012 sınavı 22 eylül ve 23 eylül tarihlerinde önlisans ve ortaöğretim düzeyinde yapılacak. 22 eylül tarihinde önlisans mezunu adaylar kpss sınavına girdi, 23 eylülde ise ortaöğretim mezunları kpss için ter dökecek.

Kpss önlisans sınavı Genel kültür ve Genel Yetenek bölümlerinden oluştu adaylara toplam 120 soru soruldu.

Saat 09.30 da başlayan sınava yine daha önceki sınavda olduğu gibi adaylara girişte sıkı bir denetime tabii tutuldu, sınav binasına giriş sırasında üst düzey bir arama ile karşı karşıya kalan adaylarin bozuk paraları bile sınava alınmadı.

Kpss önlisans sınavı Genel kültür ve Genel Yetenek soruları sınav esnasında internette paylaşılması ösym den açıklama yapmayı gerektirdi ve ösym den çok beklenen o açıklama geldi,

Ösym yapmış olduğu açıklamada, bazı adayların sınava girdikten sonra çıktığında soruları paylaştığını söyleyerek bunu yapanların sınavının geçersiz olduğu ve hakkında işlem başlatılacağını yazdı.

Kpss önlisans sınavı 2012 genel kültür ve genel yetenek sınavı soru ve cevapları açıklandığında web sitemizden kontrol edebilirsiniz, kpss önlisans sınavı hakkında sormak istediklerinizi ve yorumlarınızı bu sayfa üzerinden yazabilirsiniz.

Önlisans Kpss hakkında soru ve yorumlarınızı yazmak için Tıklayın.

Önceki MakaleÖyle bir geçer zaman ki Osman büyüdü Gün Koper, fotoğrafları
Sonraki MakaleBen Bilmem Eşim Bilir Başvuru Şartları, Formu Doldur

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz