Manisa J Servis Plakası Fiyatları Yorumları

44
371

s plaka izmirManisada henüz aktif olmayan sistem manisayı daha da ileriye götürecek ve daha da önemlisi korsan servisciliği önleyecek j plaka uygulaması. Büyükşehirşer tarafından uygulanan özellikle İzmirde s plaka uyguşlaması yıllardır devam ediyor.

Manisa da artık gerek okul yada fabrika işçilerini taşıyan servis araçları j plaka ile servis çekecek, bunun dışında servis çekenler korsan olarak nitelendirilip ağır cezalara mahkum edilecek.

Manisa’da yapılan toplantının ardından yapılan açıklamada, Manisa belediye başkanı Cengiz Ergün ün yaptığı açıklamanın ardından, manisa şöförler ve otomobilciler odası başkanı Yusuf Enli ; “Bin 100 tane servisimiz şu ana kadar belge aldı. Gerçek bir Manisalı, olmayanların da bu işi yaptığının farkındayız. Amacımız hem Organize Sanayi Bölgesi’nin yükünü biraz daha hafifletmek, hem de Manisa’yı yaşanabilir bir şehir haline getirebilmek için korsan servisçiliği önlemek ” şeklinde konuşarak yapılan düzenlemeyi desteklediğini belirtti.

Bu konuda yorum yazmak için [ Tıklayın ]

Önceki MakaleKırıkkale Üniversitesi 2 ve 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2013-2014
Sonraki MakaleAfyon Posta Kodu Kaç ?

44 Yorum Yapıldı

 1. :-)))) aktarma istasyonu yahu o bizi bağlaz çöp aktarmadan bahsediyon sanırım işin aslı o çünkü sizi yemişler ben 12 senedir gidip geliyorum bu yolları evel Allah dahada çok gideriz aracım 27 lik raybus arkasında alemci yazar izmir benim mekanım heryere gider heryeden almaya devam ederiz arayan bulur postu deldirmek istersen hemen gel atma tutma yeri değil burası bütün kanun nizam herşey açık sizin korkunuz 8. Aydaki ihale ordada varım bağlantı sağlam aktarma dersen biz yapar biz karar veririz işinize bakın gençler….

 2. Siz böyle yaşamaya alışmışsınız kayıtsız kuyutsuz kanunsuz yapıştınızmı kene gibi bırakmazsınız yakında alacaklar havanızı merak etmeyin.Aktarma merkezi yapılınca ne yapacaksınız bakalım o zaman kene ilacı ile temizlicekler sizi bu arada yaman petrolun oralarda j plakalı bulamadık söförler kahvesindede yoktu kimse bi ara görüşürüz klavye delikanlığıyla olmaz bu işler.Hayılı işler bol gülüşler.

 3. Boş boş konuşmakla bir metre ileri gidemezsiniz böyle 2 tane j plakam mevcut birinde kendim çalışmaktayım şu saat itibariylede organizedeyim buyrun gelin çayımı çorbanızı için öğretelim ve gidin ufak ufak hergün havasını en az 3 5 kişi alıp gidiyor sizde haklısınız ama yapacak birşey yok güle güle

 4. Arkadaşım kral gelsin falan muhabbeti yapma sana anlatılanı adam gibi dinle J plaka izmire giremez sende J plaka olsa bunu zaten bilirdin ha D2 var manisa izmir gelyom diyosan eyvallah fakat J plaka ile gelemezsin gelirsen çakal olursun evet korsanda olursun bu şekilde davranırsan zaten fare beslemez fare olur artıklarla beslenirsin.Hayırlı işler.

 5. Hergün çiğli organizedeyim varsa kralı gelsin bağlasın sen ne iş yapıyorsun veya hangi gezegende yaşıyorsun bu işi layıkla yalansız yapmak çakallıksa eyvallah bizde aynen devam ama bende bir huy var fareleri beslemekten hoşlanmam

 6. Arkadaşlar ne anlatıyonuz nerede yaşıyonuz siz manisa J plaka izmire gidemez arkadaşlar ancak D2 olan araçlar gidebilir biz bu J plakayı manisa içinde kullanalım il sınırları içinde kalsın diye yaptık.Buradan j plakamla yatıyom izmirde diyen arkadaşım sen nasıl neredesin anlat bakalım araba nasıl bağlatılır ben san göstereyım.Tekrar söleyeyim bilen bilmeyen kalmasın J plakalı araçlarımız izmire gidemez gitmayacekte ancak D2 olan araçlarımız izmir gönderebileceğiz bu böyle bilinsin bilinçsiz çakallar buradan bedava muhabbet yapmasın.

 7. Manisa j plaka 1000 adet daha dağıtılacakmış nereye başvurabilirm acaba izmirdeki plakalarımı satıp manisaya taşınacağım.Yardımcı olabilimisiniz kardeşlerim.

 8. Yalancı hasan adından belli zaten doğru söyemiyeceğin sen hangi ülkede yaşıyorsun meksika falamı:-) izmirde ihale tamam 1 tane vardı yine alıcam

 9. J plakamla İzmir e gidiyom trafik izin var diyo yolcun var sonuçta diyo götür getir tamam şuandada çektim arabayı çiğli organizedeyim servisçi gelmiş diyor arabanı bağlarlar bende trafiği gösterdim karşı şeritte gitti konuştu geldi yanıma son söylediği müşteri bulursan alıcak S plakama ben hergün bu saatlerde burdayım :-))) hadi hayırlı işlerrrr

 10. Manisa ya helal olsun nasıl bir sistem çıkardı vallahi bravooo 45 j plaka buralarda dolaşıyor trafik bile arkasından öylece bakıyor mavi şerit izmiri bitirecek

 11. Manisa j plaka zamanında nasıl d plakalar iptal olduysa buda iptal olur çünkü bin adet dağıtıldı ve ihtiyaç 2000 adet daha nasıl olacak bu iş kimse sıkamaz ve tutunamaz eskiden alınmıştı d plaka iptal oldu buda sene sonuna iptal beyler hayırlı işler.

 12. Bu işi öğrneceksiniz ama birazdaha dişinizi sıkmanız gerek kendinizi rahat bırakın göstericem gitmeyi yavaş yavaş acele yok :-)))

 13. ** sen ** gider bizde sen gel ben sana anlatayım nasılmış diye buradan traş tıraş yazmayı biliyon ver güzergahını madem alem delikanlı görsün bakalım nasıl gidiliyo ben sana göstereyim gideri.

 14. Kişi veya kurumları aşağılayıcı, tahrik edici yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen yorum yazarken bilgilendirici, yol gösterici, konuyla ilgili yorumlar yazmanız diğer kullanıcılar için faydalı ve yol gösterici olacaktır.

 15. Mavi şeritle j plakan ile alırsın yolcunu birakırsın izmir e aynı şekilde de dönüşünü yapabiliyorsun neyapacaktın izmir sınırında yayanmı göndereceksin boş boş konşmayın!!!

 16. Manisa mavi kuşak serbest değil arkadaşım bilmiyosan aşşağıda yazılanları oku yada gel manisaya ben sana öğreteyim.Manisada plaka tahtidi geldi bu iş hem manisaya hemde izmirliye yarar bunu göremeyenler varsa beklesin görecekler.Ayrıca şu anda d2 belgeli araçlar manisa sanayisine eleman taşımaya devam edecekler bunlardanda istenen mavi kuşak fakat hiç birine güzergah verilemiyor bu bir sıkıntı bunu aşmaya calışıyorlar izmirli s plakalı zaten manisaya gidemediği için yakın zamanda valiliklerin alacağı karar ve kurulacak d2 kooparatifleri bu işleri çözecek.

 17. izmire mavi kuşakla giriş serbest iş bitti izmirde birde ağustos ta ihale kesinleşti ortam hiç iyi değil millet satmanın hesabını yapar oldu

 18. Tahtidli j plakaların ilk kapanması izmir turanda yapılmıştır bundan konrada korsanlarda sıra korsanda kalmayacak 45 j plakada izmire girmek yasak bu böyle bilinsin bundan sonra yakında yani seçimden sonra görecek herkez anyayı konyayı korsan deyen arkadasım şikayet belediyedir ilgilenirler merak etme.Manisalı kardeşlerim sizde tahtidli s plaka gelirse baglatın siz oradan biz buradan ekmeğimize sahip çıkalım.

 19. Yahu ihale olsa ne olur olmasa ne şu anda S plakanın piyasası 110 120 arasında satmaksa niyetin ihale olsa 30 40 bin düşer oda 1 sene sonra tekrar toparlar asıl mesele korsa çalışanlar ve işin garip tarafı korsanlar günden güne çoğalıyor günde hiç karşılaşmıyorsam 2 veya 3 tane gerisini siz düşünün trafik ekibine gösterdim eşrefpaşa ışıklarda bizi bağlamaz dediler ne olucuk bekliyoruz

 20. Arkadaşlar J plaka veya S plaka olsun bu işi düzgün ve doğru yapan insanlar olsun ben bu s ve j plaka denetimler ile beraber esnafa inşallah bol kazanç getirir.Ben izmir de s plaka sahibiyim bir cok manisadan gelen kardeşim var buraya özellikle celal bayardan bu arkadaşlarımız ve bizim işimizi sağlıkla çözecek hertürlü oluşum kardeşçe ve doğru şekilde yapılmalıdır.Bakın hafta sonu izmirde s plakalı araçta ölümlü kaza oldu yazık günah harşey insanlar için unutmayalımki araçımızda hergün bir çok insanın canını taşıyoruz bizim evimizdede bekleyenimiz var allah herkezin rıskını verir bence manisa ve izmir için cok güzel günler olacak.

 21. Arkadaşlar bu işin kurucularındanım manisaya j plaka getirenlerin en başlarındayım bu mavi plakalı araçlarımız izmire giremez bunu defalarca anlattık sizlere J plakamız sadecde manisa il sınırını kapsar arkadaşlar bunları unutmayın allah korusun bir kaza olursa yanarsınız.Bu konuları yani izmire gidip gelme olaylarınıda çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz izmir ve manisa ulaştırma koordineyle çözeceğiz bu işleri.Hayırlı işler kazasız belasız bol kazançlar.

 22. Hiç alakası yok manisa dan al yolcuyu izmir e bırak al ordan getir manisa ya bırak izin var sistem böyle ve S plaka bitti izmir de herkes elinden çıkarmanın derdine düşmek üzere güzergah belgesinde sorun yok trafik müdürlüğüne bizzat sordum mavi şerit bizi aşar dediler çeviremeyiz bile bunları bilin hadi hayırlı işler

 23. Hocam biz bu işi yıllardır yapıyoz izmirde ilk plaka alanlardanım manisa celal bayarda manisalı yokken ben vardım şu anda 2 arabam hala oraya çalışıyo izmirde ilk çıktığındada aynı sıkıntı yaşandı seneye celal bayara ne beni sokarlar nede seni izmire protokoller yapılınca herkez sıkıntıya düşecek.Aç ukome yönetmeliğini bak personel taşıma öğrenci taşıma için ne yazıyo sen neden bahsediyon yarın öbürgün bize güzergah belgesi sorulacak kim verecek bize güzergahı hangi merci yıllarca çözüm yoktu şimdi size j plaka geldi ulaştırma daireleri buluşacak plakasız olanlara başlayacak cezalar biz yıllardır bu sıkıntıları yaşıyoz yaşım olmuş 50 sen neyi bana anlatıyon.Önce aç ukome nin öğrenci ve personel taşıması için neler gerekli olduğunu öğren sonra yorum yap şu anda herkez rahat eylülde okul zamanı görecek herkez.

 24. Ne konuşuyorsun boş boş gidip gelenler bile var nerde yaşıyorsun sen somali demi:-) uyanın artık manisa mavi şerit sistemi İzmir i bitirdi hergün konaktayım merkezde ben gelip gidiyorum S plakalar 3 ay sonra yazın başında 60 70 bin birde ihale var kesinleşen 27 binden 1000 tane ohoooo sen somaliden mektup yaz biz rampa çıkarkan okur inerkende selamlarımızı yazarız……..

 25. Bekleyin daha erken maviyide sarıyıda gösterecekler rampayı iner ve çıkarken o devir kapandı cahiller sana güzergahı kim verecek manisadan izmire akıllı bizde bu işi yapıyoz güzergah belgesi al alabiliyosan bakalım eskidendi giderim gelirimler.Ukome manisayı ara ne dicek bakalım sana.

 26. İzmir e girebiliyoruz trafik müdürlüğüne sordum mavi kuşak yap sorun yok dediler bu sistemi kim çıkardıysa vallaha helal olsun

 27. Aslan muradiyeli can kardeşlerim evet plaka bunca zaman izmirde yaşayıp plakalarını 45 yapanlara özel sıcak taze ama kusura kalmayın izmirden gelen arkadaşlar yıllarca bizi bitirdiniz yıllarca para kazanmamamıza sebep oldunuz şimdi emeği ile para kazanan gerrrrrçekkkk manisalıların yüzü gülecek artık size okul yok fabrika yok merkezde model model arabalarla dolaşmak yok artık yıllardır beklediğimiz j plakamız geldi.bundan sonra D2 bile sizi kurtaramayacak hayırlı işler.

 28. Var arkadaşım satan manisa belediyesi satıyo hemde yıllardır manisalı olup bu işi yapana veriyolar sende bunlardansa başvuru bitti kusura bakma artıkın.Bedavacı olanlara vermiyolar plakaları bu plakalrla izmiri bile geççez biz manisalıyız korsan giremez çalışamaz çalıştırtmayız bizim plakalar para ile değil emek ile alınmıştır azmin zaferdir bu.

 29. Arkadaşım nereye düşerse düşsün s plaka j alamayanlar düşünsün bundan sonra yok öle izmirden gelip 45 plaka ile okul çekmek seneye giremez artık j olmadan üniversteye yıllardır taşıdık sırtımızda artık sonu geldi bizde rahat etçez d2 side olsa fark etmez bundan sonra yok öle çakallara ekmek.Haydi j ler hayırlı olsun beylerrrrrr.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz