Uyan Türkiyem Beyaz Tv Tahir Sarıkaya Mesaj Gönder

6
223

Uyan Türkiyem beyaz tv mesaj gönder, Uyan Türkiyem Beyaz tv telefon numarası, Uyan Türkiyem Tahir sarıkaya mesaj gönder, mail adresi, twitter adresi, facebook adresi,

Uyan Türkiyem Beyaz Tv ekranlarında hafta içi hergün sabah canlı yayınla ekranlara gelen sunucu Tahir Sarıkaya‘nın cesur sunumu ile ekranlara geliyor. Günün önemli başlıkları ve güne başlarken önemli haberleri ekranlara taşıyan program Uyan Türkiyem Beyaz Tv ekranlarında Tahir Sarıkaya nın sunumu ile hafta içi her sabah 7.00 de canlı yayınla ekranlarda.

Beyaz Tv Uyan Türkiyem programı resmi web adresi http://www.beyaztv.com.tr/Tr/ProgramDetay.aspx?ProgramID=654 program hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı beyaz tv resmi web adresinden iletebilirsiniz.

Uyan Türkiyem haftaiçi hergün sabah 7.00 de Beyaz tv de.

Önceki MakaleKanal 7 Muhabbet Kapısı mesaj gönder, mail adresi, telefon numarası
Sonraki MakaleEbru Şallı ile Plates Beyaz Tv, Pilates videoları izle, Mesaj Gönder

6 Yorum Yapıldı

  1. SLM TAHİR BEY BİZ GEBZE ESKİHİSAR KÖYÜ SAKİNLERİ.İNANIN BİZİM TURİSLİK KÖYDE İLK OKUL BİLE YOK SAKIN GÜLMEYİN HANİ MİLİEGİTİM BAKANINA BİR DUYURSANIZ BELKİ DUYARDA SİZİN SAYENİZDE BİZİMDE OKULUMUZ OLUR SİZİN SAYENİZDE İNANIN OY ZAMANI GELDİNMİ HER ŞEY YAPTIRIYORLAR BAŞA GELDİNMİ BEKLE ALIRSIN HESABI SEVGİLERİMİZLE YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ…..

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz