Yok Böyle Dans yarışması show tv

6
196

Acun ılıcalının daha önceden katıldığı full ekran adlı programda star tv de yaptığı açıklamalar doğrultusunda burada sizlere yıldızlarla dans yarışması hakkında bilgi vermiştim ancak sanırım yarışmanın ismi yok böyle dans olmuş dün gece saba tümer ile bu gece ye konuk olan acun ılıcalı saba tümer le canlı yayında yok böyle dans yarışması hakkında bilgiler verdi.

Yarışma yeni bölümüyle cumartesi günü ilk bölümü ile show tv den yayınlanacak.

Acun ılıcalı dün gece katıldığı full ekran acun ılıcalı izle programında yeni projeleri hakkında bilgiler verdi, yeni yarışmalar projeler ve aynı zamanda varmısın yokmusun hepsini birden idare eden acun ılıcalı programda ispanyada yaşadığı acun ılıcalı boğa video sunuda paylaştı. Ölümden döndüğü anları star tv izleyicisi ile paylaşan acun ılıcalı, hayatımda birçok zor günler geçirdim bu yüzdn ölümden korktuğumu söyleyemem sözleri dikkat çekti.
Acun ılıcalının yapımını üstlendiği yok böyle dans yarışması eylül ayı içinde canlı yayın ile show tv den yayınlanacak, programın sunucusu varmısın yokmusundan da tanıdığımız Hanzade.
Hanzade yok böyle  dans yarışmasını sunması için teklifte bulunduğunu söyleyen acun, o çok istekli olduğu için bu işin altından kalkacak tıpkı tanem gibi daha iyi yerlere gelecektir diye konuştu.

Yok böyle  Dans Yarışmasında yarışacak olan ünlüler tam olarak bilinmiyor. Ancak bazı yerlerde çeşitli söylentiler var. Bu söylentilere göre yarışacak bayan ünlüler;

Burcu Esmersoy
Azra Akın
Demet Kutluay
Eda Taşpınar
Ayşe Özyılmazel
Helin Avşar
Hadise

Yok böyle Dans Erkek Ünlüleri;

Pascal Nouma
Bora Kozanoğlu
Güneri Cıvaoğlu

Yok böyle dans yarışmacılarına oy vermek için tıklayın

Önceki MakaleModel akademi ege tv
Sonraki MakaleYetenek sizsiniz Almanya elemeleri 16-17 ekim

6 Yorum Yapıldı

  1. bu iş de eksiklik var sevgili yonca evcimik de olmalıydı dansa gönül verenlerin başında gelir büyük eksiklik sevgili acunun bilgisine duyrulur

  2. Bu yarışmanın adı yıldızlarla dans yarışmasıydı sonradan ne olduysa ismi yok böyle dans olarak değiştirilmiş acaba neden böyle birşey oldu anlamadım açıklama yapan varmı ? yada sebebini bilen birisi varsa paylaşırsa sevinirim, yıldızlarla dans daha iyi gibiydi hem programın içeriğine uyuyordu yarışmacılar falan ismi de süperdi yani bu pek iyi olmamış, son anda bulunmuş bir isim gibi.

  3. merhabalar ben burcu esmersoy hanımı çok beğeniyorum kendisine buradan ekrana çok yakıştığını ve sunduğu spor programlarını ve spikerliği asla bırakmamasını rica ediyorum. iyi yayınlar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz