Alex Fenerbahçe’ den neden ayrıldı, Alex hangi takıma gidiyor ?

3
151

Aykut kocaman ın teknik direktörlüğe başlamasından beridir Fenerbahçe spor kulübünde Alex ile Aykut hoca arasında bir problemin olduğu apaçık belliydi, ancak neyin ne olduğunu kimle ne problemin olduğunu kimse bilmiyor, sadece taraftarların bildiği tekşey vardı Alex maçlarda kadro dışı kalıyordu gözle görülen tek olay buydu.

Yıllarını Fenerbahçe spor kulününe adamış olan Fenerbahçe de çok önemli başarılar sağlamasında rol almış ve bunun sonrasında kadro dışı kalan, Alex ile Fenerbahçe nin arasında ne vardı ? Bi ara Alex twitter dan yazılar paylaştı kamuoyu karışyı, taraftarlar karıştı..

Sonrasıda Alex ile masaya oturuldu ve karşılıklı anlaşıldı, alex takım içindeki kurallara uyup yoluna devam edeceği konusunda kamuoyuna bilgi verildi, ancak yapılan yeni bir açıklama ile Fenerbahçenin Brezilyalı yıldızı Alex ile karşılıklı olarak sözleşmenin feshedildiği ve Alex in Fenerbahçe den ayrıldığı haberleri kamuoyunda yer aldı.

Peki Alex neden ayrıuldı ? Kendisi mi istedi yoksa Fenerbahçe spor kulübü mü böyle uygun gördü ? bu konuda henüz net bir bilgi yok, dediğimiz gibi gözle görülen tek bir olay var, Fenerbahçeye yıllarını vermiş ve performansı da iyi olan Alex in kadro dışı kalması.

Alex ile sözleşme feshediltikten sonra, Fenerbahçe taraftarları Alex in evinin önünde toplandı ve Alex lehine tezahüratlar attı, bunun üzerine alex evinden çıkarak taraftarları selamladı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Alex Brezilya’ya döndü ve brezilyanın Coritiba takımı ile prensipte anlaştığı öne sürüldü

Alex sizce neden takımdan ayrıldı, düşüncelerinizi yazmak için tıklayın..

Önceki MakaleEn çok dinlenen yabancı şarkılar [ekim 2012]
Sonraki MakaleFenerbahçeli Alex Veda Mesajı Gönder, Twitter, Mail Adresi,

3 Yorum Yapıldı

  1. inşallah alex mayıs ayında fenerbahçeye geri döner inşallah bu sene şampiyon biz oluruz alex gelse bile olur inşallah alex fenerbahçeye geri döner 1 numara alex

  2. alex işallah fener mayısta döner alex ‘si nolur geri getirin lütfen 100 tane futbolcu olsun alex gibi olamazalex fenerde görmek istiyorum aziz yıldırma sesleniyorum ve bir de Aykut kocamana sesleniyorum ve sesleniyorum ve alexin yardımcısı samete fenere gelsin fenere ihtiyacı var devıda gelisin ve anelkada gelsin bir de enerome gelsin ve emenike gelisin appiah gelisin yula gelsin kahe gelsin gomis gelsin gyan gelsin dia gelsin andre santos gelsin lugano gelsin edu gelsin memet yıldız gelsin gökan ünal gelsin wakner love gelsin nuri gelsin mevlüt gelsinfeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz