Antalya’ da 10-11 Aralık 2012 Okullar Tatil Mi ? Neden Tatil Oldu ?

62
160

Antalya da 10 aralık 2012 pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi. Antalya da yarın oluşabilecek olan olumsuz hava koşulları nedeni ile ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süre ile yani 10 aralık 2012 pazartesi günü tatil edildi.

Antalya 10 aralık 2012 pazartesi hangi bölgelerde okullar tatil ?

Antalya’ nın tüm ilçelerinde okullar tatil olmadı, Korkuteli ve Elmalı ilçelerinde okullar normal öğretime devam edecek.

Antalya 10 aralık 2012 günü ilk ve orta dereceli okullar tatil oldu, haberi Antalya valisi Ahmet Altıparmak verdi. Yoğun yağış ve fırtına beklentisi nedeniyle Antalya nın Elmalı ve Korkuteli ilçeleri hariç tüm bölgelerinde okullara 1 gün ara verildi.

Antalya’daki öğrencilere 1 Günlük Kış tatili, Elmalı ve Korkuteli ilçeleri Hariç

Cumartesi ve Pazar tatilinin ardından Antalya öğrenciler 1 gün daha tatil yapacak, Antalyada birçok öğrenci tatil için sevinirken, Korkuteli ve Elmalı ilçelerindeki öğrenciler tatil olmadığı için üzülüyor.

Öğrenciler Tatil hakkında yorumlarınızı yazmak için BURAYA tıklayın..

Önceki MakaleAöf Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenirim, Şifre Sıfırlama, Yeni Şifre Nereden Alınır
Sonraki Makaleİng Bank Masrafsız Yılbaşı Kredisi 500 TL Başvuru, Ödeme tutarı 2012

62 Yorum Yapıldı

  1. BEN SİZE BÜYÜK HABERİ VEREYİM ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNEMİYCEKSİNİZ YARIN TATİLDEYİL

  2. Son Dakika Haberİ !
    Antalya Da 11,12,13 aralık çok büyük Yağış olacağı Fırtına Çıkacağı kimsenin zorunda kalmadan Dışarı Çıkmasın
    Çok Büyük Bir Fırtına Halkı Bekliyor !

  3. Sayın Öğrenciler yarın şiddetli yağış ve şiddetli rüzgarın Antalya ve bölgelerinden ayrılacağı belirtildi.Yarın havanın 16 derecede güneşli olacağı öne sürüldü.

  4. Bilader pazartesi günü tatil yapan salı günü’de tatil yapar. E şimdi biz okula gittik birden yağmur bastırdı ne p*k yiyeceğiz. Hadi onu da geçtim,eve ıslak gidersek annemiz kızacak . O yüzden salı günü de tatil istiyoruz.. : D : D

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz