Haftalık ders programı örneği, ilköğretim, lise, ders çizelgesi

15
3658

ders programi resimHaftalık ders programı örneği ilköğretim, lise ders programı excel indir, word ders programı, hazır yapılmış ders programı, ders programı çıktı almak için, boş ders programı indir çıktı al,

Merhaba değerli öğrenciler şimdi sizlere öğrencilik hayatınız boyunca lazım olacak olan ders programı örneği paylaşmak istiyorum, biz sizler için uğraştık yaptık, şimdi size tek yapmanız gereken dosyayı indirmek ve yazıcıdan çıktı almak, ders programı örneğini yazının devamında yer alan linke tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yalnız Dikkat ! : İndireceğiniz dosya excel. formatındadır, yani bilgisayarınızda microsoft office programları yüklü olmalıdır, aksi halde dosyayı açmakta zorlanabilirsiniz.

Haftalık ders programı örneğini indirmek için TIKLAYIN

İlköğretim Ders Programı eklendi (1. sınıf ile 8. sınıfa kadar olanlar aşağıdaki ders programını kullanabilir )

 

İndirmek için Resme Tıklayın

 

ders programi resim

<<< İndirmek için resme tıklayın >>

ders programi 2

<<< İndirmek için resme tıklayın >>

ders programi

 

<<< İndirmek için resme tıklayın >>

FENERBAHÇELİ HAFTALIK DERS PROGRAMI – İNDİRMEK İÇİN RESME TIKLA

Fenerbahçeli ders programı
Fenerbahçeli ders programı

Önceki MakaleBayramın 2. 3. günü Kurban Kesilirmi ? Nezamana Kadar Kesilir ?
Sonraki MakaleSaatler nezaman geri alınıyor, İleri nezaman alınacak ?

15 Yorum Yapıldı

  1. İşinize yarıyorsa alın.Yaramıyorsa almayın.Edebinizi, hayanızı muhafaza edin.Sövmeyin, hakaret etmeyin.Hakkınızda dava açılsa ıp numaranızdan bulunur ve cezalandırılırsınız.Yüzüne karşı sövmekten utandığınız bir kişinin, kurumun v.b arkasından da sövmeyin.Domuz, dinimizce necis yani pis bir hayvan olmasına karşın, ona bile sövmek helal değilken burada yapılan edepsiz yorumları hangi kefeye koyacağız?

  2. acayip kötü :(:(:(:(:(:(:(:(:( hem çok az var hemde ilkokullar için mi yapılmış ne benim günde 7 dersim var perşembe günü 8 burada en fazlası bile 6 🙁 🙁 🙁 🙁

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz