Nazenin Tokuşoğlu Kimdir, Resimleri, Hayatı

0
169

Nazenin-Tokusoglu-1Nazenin Tokuşoğlu kimdir, kaç yaşında, survivor, resimleri, evli mi, sevgilisi, fotoğrafları, vikipedi, survivordaki videoları, nazenin tokuşoğlu nereli, memleketi,

Nazenin tokuşoğlu belki tanıyoruz belkide kendisini survivor 2013 yarışması ile tanıyacağız, bu yazıda nazenin tokuşoğlu hakkında temel bilgiler ve görsellere yer vereceğiz.

Nazenin-Tokusoglu-2Nazenin Tokuşoğlu, 1978 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisi TV muhabirliği yapmaktadır. Acun Ilıcalı ile yaptığı röportajdan sonra gündeme gelmeye başlamıştır.

Nazenin Tokuşoğlu 1978 İstanbul doğumludur. Nazenin Tokuşoğlu günümüzün en beğenilen muhabirlerinden birisidir. Kendisi 2011 yılında Hafta sonu Ekleri Genel Yayın Yönetmeni Alp Ulagay tarafından uğradığı şiddet ve hakaret üzerine yaşadığı şokla gündeme gelmiştir. Söylenene göre Alp Ulagay, aynı serviste görev yapan Nazenin Tokuşoğlu’nun kafasından aşağı kahve döktü sonra da plastik bardağı kafasına vurdu. Kavganın nedeni ise Nazenin Tokuşoğlu’nun Acun Ilıcalı ile yaptığı röportaja yeteri kadar yer ayrılmadığı için durumu Fatih Altaylı’ya şikayet etmesi. Bunu duyan Alp Ulagay, Nazenin Tokuşoğlu ile sert bir kavgaya girdi. Nazenin Tokuşoğlu 1.70 boylarında ve 50 kilo ağırlığındadır. Nazenin Tokuşoğlu Fenerbahçe takımını tutmaktadır.

nazenin tokusoglu survivor

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here