Türk telekom motorola xoom tablet pc kampanyası özellikleri fiyatı inceleme

0
121

Türk telekom un yeni reklam filmini yayınladığe ve yeni kampanyalarından birisi olan tablet pc reklamı çok etkileyici olmuş, Türk telekom abonelerine motorla xoom marka tablet pc kampanyasını duyurdu şimdi bu ürüne sahip olmak için gerekli şartar neler bunlara bakalım.

Öncelikle Türk telekom abonesi olmanız gerekiyor, sonrasında

55 tl/ay x 36 Ay taksik ödeyerek Motorola Xoom Tablet Pc’ye sahip olabilirler.

Türkiye’de ilk kez satılacak ürünün ihalesi Türk Telekom ve TTnet tarafından alındığından , Motorola Xoom Tablet Pc Türk Telekom tarafından satışa sunulacaktır.Ödemelerde de kolaylık sağlayan Türk Telekom firması , istenirse telefon faturalarına ; istenirse ADSL faturalarına ; istenirse de kredi kartıyla ödeme yapabileceğini ve bu şekilde ödeme kolaylığı sağladığını açıkladı.

iPad’ın en büyük rakibi olan Motorola Xoom Tablet PC , ilk olarak Amerika’da daha sonra Almanya’da ve Haziran aylarında ise Türkiye’de Türk Telekom aracılığıyla satışa sunulacaktır.Amerika’da satış fiyatı 600 ile 800 $ arasında değişirken , Türkiye’de ortalama 1700 ile 2000 TL arasında değişeceği alınan haberler arasında.Kimilerine göre bu fiyat abartılı gelse bile Motorola Xoom’un sağladığı şebeke kalitesi , içerisinde ki özellikler , görüntü kalitesi , internet özelliğiyle verilen ücretin fazlasıyla ederi olduğunu göstermektedir.

İşte Motorola Xoom Tablet PC :
Motorola Xoom Tablet PC İncelemesi

Motorola Xoom Tablet Pc’nin power tuşu , arkasında yer almaktadır.iPad’ın özelliklerinde kilit tuşunu sürgüyle kaldırırken , Motorola Xoom Tablet Pc’de daire şeklini çizerek tuş kilidini kaldırabiliyorsunuz.Dokunmatiğinin ve ekran görüntüsünün kalitesiyle , çift çekirdeğe sahip Motorola Xoom Tablet PC , kendisine rakip Pc tabletlere göre çok daha hızlı ve kaliteli.Aynen laptopta olduğu üzere , HDMI kablosuyla televizyonunuzla anında bağlantı sağlar.Böylece Tablet Pc içerisindeki medyaları , televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

Yaklaşık ağırlığı 710 gr. olan Motorola Xoom Tablet Pc , iPad’ın en büyük rakibidir ki tek fark olarak ağırlığı gösterilmektedir.

Motorola Xoom Tablet PC Teknik Özellikleri

İşletim sistemi “Android 3.0” olan Motorola Xoom Tablet Pc , 10.1 inç boyuntundaki ekrana , 1280 x 800 piksel çözünürlüğüne , iki adet kameraya ( 3G ve Kamera ) , 10 saat kesintisiz video izleme ve 28 saat bekleme bataryasına,32 GB hafızayla birlikte Adobe Flash Player özelliğine sahip bir tablet pcdir.Üstelik içerisinde bulundurduğu Google Maps sayesinde , istediğiniz bölge iki parmağınızın arasında kalacak.

Motorola Xoom Tablet PC Detaylı İncelemesi

Motorola Xoom’da çift kamerayla üretilmiştir.3G kamerası ( önde bulunan kamera) 2 MP ve çok net 3G görüntüsü sağlamaktadır.Çekim kamerası ise ( arkada bulunan kamera ) 5 MP olup , yüksek çözünürlük sağlamaktadır.Ayrıca 3G kamerası , video chat desteklidir.Bu sayede MSN programında görüntülü konuşma yapılabilecek.

Önceki MakaleElektrikli arabalar nezaman çıkacak kullanıma girecek Türkiye
Sonraki MakaleRecep Tayyip Erdoğan İstanbul Aydın Üniversitesi Mezuniyet Törenine katıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz