Ülkemizi neden çok sevmeli ve korumalıyız?

0
479

Ülkemizi neden çok sevmeli ve korumalıyız ?,vatanımızı ve milletimizi neden sevmeliyiz,

Ülkemizi sevmeliyiz, korumalıyız ve ülkemize sahip çıkmalıyız bizler gelecek nesilleriz bizler geleceğin başbakanları, geleceğin cumhurbaşkanları geleceğin bakanlarıyız. Bizler geleceğin yöneticileriyiz. Biz bu ülkenin evlatlarıyız ülkemize sahip çıkmalı, ülkemizde rahat, huzurlu, mutlu şekilde yaşamak için ülkemizin zora gireceği, ülkemize zarar veren davranışlardan kaçınmalıyız. Çünkü bizler bu ülkede pek çok ırktan köyleri, köylerin birleşiminden, ilçeleri, şehirleri, şehirlerin birleşiminden ülkeyi oluşturan, muhteşem bir fotoğrafın her bir parçasıyız.

Ülkemiz hem coğrafi hemde diğer olanakları açısından 3 tarafı denizlerle çevrilir, hemen hemen pek çok meyve ve sebzenin üretilebileceği önemli bir coğrafi konuma sahiptir.

Bizler bu güzellikleri, bu önemli kaynakları ömrümüz boyunca en güzel şekilde tadını çıkarmalıyız, en güzel şekilde onları korumalıyız, çünkü çocuklarımıza miras olarak bırakacağız.

Bizler bu ülkeyi dedelerimizden, babalarımızdan miras olarak aldık ve bizlerin çocuklarına miras olarak bırakacağız, daha güzel bir ülke için daha mutlu yarınlar için, ülkemizi korumalıyız. Birbirimizi sevmeliyiz. Sevgi, saygı, dostluk çerçevesinde bugün de yarın da çok güzel olacaktır.

Önceki MakaleÖzgür olmak her istediğimizi yapmak anlamına gelir mi?
Sonraki Makale“kitaplara iman”ın önemi ile ilgili kısa bir kompozisyon

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz