İki Arabanın Arasına Araç Park Etme Nasıl Yapılır ? Park Teknikleri Video

0
144

İki Arabanın Arasına Araç Park Etme Nasıl Yapılır ? Park Teknikleri Video, araçları park etme teknikleri, ustaca park etme şekilleri,

Arabalara yeni alışmaya çalışan yada yeni direksiyon başına geçmiş olanlar için, arabaların arasına park etme tekniklerinden bahsedeceğim bu yazıda sizlere, eğer sizde yeni bir araç aldıysanız bu yazıyı dikkatlice okuyunuz ve yazının sonunda yer alan videoyu dikkatli izleyiniz.

Arabalar yol boyunca sağ şeride durmuş sıralanmış arada tek araçlık bir boş yer var diyelim, aracınızı bu araya sokmak istiyorsunuz, ozaman hemen öndeki aracın hizasına kendi aracınızı onun yanına götürüyorsunuz tam sağ yada yol durumuna göre tam sol yaparak geri gelip, önce aracın arka tarafını park edeciğiniz alana sokuyorsunuz, burada asıl işin püf noktası burası, ilk önce arabanın arka tekerlerini park edeceğiniz yere sokacaksınız.

Ardından ön tekerleri her türlü park durumuna uygun hale getirirsiniz. İşte videoyu bunu detaylı olarak anlatmışlar, buyrun profesyonel park etme tekniği.

 

Park Etme Video

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here