Plastik çizik giderme

0
700

Plastik çizik giderme yöntemleri, araç içi çizikler nasıl yol edilir, torpido üstündeki ve ön göğüslükteki çizikler nasıl yol edebilirim,

Araç içinde oluşan plastik üzerindeki çizikler gerçekten bir süre sonra alışkanlıkla birlikte can sıkıcı hale gelebiliyor, şimdi sizlere bunları nasıl yok edebileceğimiz ile ilgili yöntemlerden bahsedeceğim ben denedim ve olumlu sonuçlar aldım arkadaşlar sizler de böyle bir sorunla karşı karşıyaysanız ki bu yazıyı okuduğunuza göre zevk amaçlı okumadığınızı düşünerekten sizler de bu ve bunun gibi sorunlarla canınız sıkkın belli ki : )))

plastik çizik giderme nasıl yapılır
plastik çizik giderme nasıl yapılır

Şimdi arkadaşlar benim torpido bölümünde bir çizik mevcuttu, bunu ince bir zımpara ile sadece o bölgeye olmak üzere hafif şekilde uyguladım ve sonuç gerçekten eskiye göre çok güzel oldu, ancak o bölgede hafif bir matlaşma oluştu.

Bunu yaptıktan sonra plastik çizik gidericilerinin olduğunu fark ettim, dilerseniz benim yaptığım yöntemi dilerseniz plastik çizik giderici alarak halledebilirsiniz, yada bıçak gibi sert bir şeyle o böyleyi törpülemek suretiyle yedirebilirsiniz. Ancak bu işlemi çok dikkatli ve hassas yapmanız gerekiyor aksi halde ilk görünümünden daha da kötü bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin..

 

 

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here